Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Objekte afariste në shitje me qera | MerrJep Shpallje

Objekte afariste në shitje dhe me qera në Kosovë dhe jashtë saj. Shikoni një listë të plotë të shpalljeve për objekte afariste në shitje dhe me qera në industri dhe kategori të ndryshme.


Gjeni objekte afariste si depo, lokale, garazhe, apartamente, hapësirë parkimi të përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi me qera në gjithë Kosovën dhe Shqipëri, Bullgari, Kroaci dhe shtete tjera.

Dje 15:33 Objekte të huaja , Rahovec

Inkubator 12000 vez pule

1 EUR

28 Maj 22:35 Objekte të huaja , Gjakovë

Lokali me Qera

28 Maj 22:34 Objekte të huaja , Gjakovë

Lokali me qera

1 EUR

28 Maj 17:50 Objekte të huaja , Mitrovicë

djuj

2 EUR

28 Maj 17:40 Objekte të huaja , Prishtinë

Leshohet Objekti me qera

28 Maj 17:30 Objekte të huaja , Fushë Kosovë

IPET LOKALI ME QERA

250 EUR

28 Maj 17:23 Objekte të huaja , Prishtinë

Depo me qira

28 Maj 17:20 Objekte të huaja , Dardanë

Konstruktion e metalit per Bahce

15 000 EUR

28 Maj 16:58 Objekte të huaja , Fushë Kosovë

IPET LOKALI ME QERA

28 Maj 16:27 Objekte të huaja , Prishtinë

Derë 250x100 cm

1 EUR

28 Maj 16:21 Objekte të huaja , Prishtinë

Shiten pishat

1 EUR

28 Maj 16:20 Objekte të huaja , Prishtinë

Shitet Lokali

2 100 EUR

28 Maj 16:01 Objekte të huaja , Vushtrri

Shite Kulmi 12x13

499 EUR

28 Maj 08:05 Objekte të huaja , Drenas

Dritare dhe dyer

23 Maj 23:42 Objekte të huaja , Prishtinë

Shitet lokali te santea

1 650 EUR

23 Maj 15:18 Objekte të huaja , Pejë

IPET DYQANI ME QERA

23 Maj 11:27 Objekte të huaja , Gjilan

Jepet lokali me qera

23 Maj 10:48 Objekte të huaja , Prizren

Shitet aparati oksigjenit

600 EUR

20 Maj 23:57 Objekte të huaja , Prizren

Kolibe për qen

50 EUR

20 Maj 17:55 Objekte të huaja , Prizren

Objekti Dhe Parcela Në Shitje

18 Maj 13:13 Objekte të huaja , Prishtinë

Shitet super hotel ne Shengjin Lezhe

3 000 000 EUR

14 Maj 22:12 Objekte të huaja , Vushtrri

Lokal me qera

12 Maj 15:03 Objekte të huaja , Gjilan

Lokali jepet me qera

07 Maj 12:05 Objekte të huaja , Prishtinë

Objekt me qera

03 Maj 08:13 Objekte të huaja , Prishtinë

Hapesire per ordinance

29 Pri 01:31 Objekte të huaja , Lipjan

objekt

3 000 000 EUR

25 Pri 16:31 Objekte të huaja , Prishtinë

Depo me qera Qagllavic

24 Pri 15:51 Objekte të huaja , Prishtinë

Lokal me qira

20 Pri 00:10 Objekte të huaja , Prishtinë

Metal punues Rifa

19 Pri 15:06 Objekte të huaja , Prishtinë

Qen

18 Pri 16:07 Objekte të huaja , Prishtinë

Objekt me qera

17 Pri 20:58 Objekte të huaja , Prishtinë

Shiten sanakat e bletave

100 EUR

17 Pri 14:39 Objekte të huaja , Prizren

Jepet objekti me qera

Merr lokale, objekte afariste, depo dhe lokale tjera me qera në gjithë Kosovën.


Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të kërkoni objekte afariste të huaja me qera nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën.


Kërkoni objekte afariste dhe lokale me qera në mesin e qindra shpalljeve për objekte të huaja në qytetet e Kosovës si Prishtinë, Fushë Kosovë, Pejë, Ferizaj dhe shumë vende tjera.


Objekte afariste me qera


Jeni të interesuar të filloni biznesin tuaj personal apo ta ndërroni objektin apo zyren tuaj dhe të dilni në objekt të ri? MerrJep.com iu ofron atë qfarë ju duhet.


Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu marrjen e objekteve afariste me qera nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjeni objekte afariste, lokale, depo dhe objekte tjera me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg dhe fillo apo zhvendose biznesin tuaj në objekt të ri brenda apo jashtë Kosovës.


Gjeni objekte afariste vetëm me një klikim


Jeni duke kërkuar objekt afariste? Tashmë ju jeni duke kërkuar në vendin e duhur.


Gjeni objekte afariste, lokale apo depo që ju duhet shpejt dhe lehtë në MerrJep.com duke përdorur filtrat për kërkim.


Pra, kërkoni për objekte afariste në bazë të çmimit, sipërfaqes, lokacionit dhe veçorive tjera dhe shpalljet që do iu shfaqen do të jenë vetëm ato shpallje të cilat i kanë veçoritë me të cilat ju keni kërkuar gjatë kërkimit.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione