Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Në shitje (Shitet, Shes) në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Sht 02:59
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 9

Dje 21:29 Shtëpi , Gjilan

Shitet Shtepia 3 Kateshe ME INVENTAR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Dje 20:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Gjilan

urgjent Shitet shtepia 200m2 , te tregu i makinave .

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 11:13 Shtëpi , Gjilan

Shtepi e mobiluar me 4 ari afer Pasjakut dhe Livoçit te Eper

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:12 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me 450m2 ne gjilan lagja 8 rr. Hasan Remniku

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 8
Dje 10:32 Shtëpi , Gjilan

SHitet Shtepia perball Gardenit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:30 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA ME LOKALE

Numri i dhomave: > 10
21 Sht 16:48 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia 4 katsh me dy hyrje

21 Sht 11:34 Shtëpi , Gjilan

Shtepi ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
21 Sht 07:03 Shtëpi , Gjilan

Shtëpi në shitje me dy hymje

189 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Sht 05:53 Shtëpi , Gjilan

SHitet shtepia

Numri i dhomave: 3
20 Sht 16:31 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA NE GJILAN

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
20 Sht 13:17 Shtëpi , Gjilan

Shitet Grande Bar 200.m2 ne Gjilan Qmimi 22.mijë.€

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
20 Sht 02:59 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 9
19 Sht 12:56 Shtëpi , Gjilan

shtepi private Tale Lezhe

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
18 Sht 22:48 Shtëpi , Gjilan

Shtëpija në shitje

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Sht 09:20 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
17 Sht 18:27 Shtëpi , Gjilan

E REZERVUAR

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
17 Sht 17:49 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia ne lagjen Kamnik - Gjilan

Numri i dhomave: 3
15 Sht 05:57 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtëpia 5 ari oborr

155 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
14 Sht 13:47 Shtëpi , Gjilan

Plane ,Projektim , Ndertim, Renovim, Shitje -shtepi moderne

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
14 Sht 09:24 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija ne qender te qytetit Gjilan

Numri i dhomave: 4
13 Sht 10:09 Shtëpi , Gjilan

1+1 Tale Lezhe Bregdet

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Sht 10:06 Shtëpi , Gjilan

Garzoniere TALE LEZHE bregdet

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Sht 12:55 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia ne lagjen 7 Korriku

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Sht 12:59 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me super QMIM me 6 ari oborr

Numri i dhomave: 5
08 Sht 13:14 Shtëpi , Gjilan

Shtepia luksoze ne shitje

Numri i dhomave: 10
08 Sht 11:17 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija urxhent

Numri i dhomave: 4
08 Sht 11:02 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija urxhent

Numri i dhomave: 4
07 Sht 18:46 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija Lagjeja Pireva te Buna Tursi

Numri i dhomave: 5
06 Sht 22:30 Shtëpi , Gjilan

Shiten 3 shtëpi në lagjen ''Fidanishtja-2''

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
05 Sht 22:08 Shtëpi , Gjilan

Shiten shtëpiat dhe lokalet me 7 ari vend në qytet

Numri i dhomave: 9
05 Sht 18:09 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me lokal

235 000 EUR

Numri i dhomave: 6
03 Sht 19:31 Shtëpi , Gjilan

Shitet Shtëpia

1 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Sht 18:34 Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Sht 13:18 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Sht 10:18 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 6
01 Sht 11:00 Shtëpi , Gjilan

95.0000

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
01 Sht 02:47 Shtëpi , Gjilan

Shtepi 3 kate me lokal

Numri i dhomave: 4
31 Gush 19:01 Shtëpi , Gjilan

SHitet shtepia

Numri i dhomave: 3
31 Gush 10:11 Shtëpi , Gjilan

Shtepi me 12 ari

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
31 Gush 08:58 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
30 Gush 18:39 Shtëpi , Gjilan

SHitet shtepia

Numri i dhomave: 3
29 Gush 22:44 Shtëpi , Gjilan

Shtepija ne Shitje

Numri i dhomave: 8
28 Gush 01:50 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia ne rrugen qarkore

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
27 Gush 13:19 Shtëpi , Gjilan

Shitet-ndrrohet

101 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Gush 10:37 Shtëpi , Gjilan

Shtëpia në shitje

87 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione