Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje në gjithë Kosovën - Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë dhe qytete të tjera

Prishtinë , 524
Mitrovicë , 252
Prizren , 229
Gjilan , 135
Pejë , 105
Gjakovë , 67
Besianë , 59
Ferizaj , 50
Burim , 25
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpi në shitje në Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë, Pejë apo qytete të tjera të Kosovës? Mos kërkoni më tej! Listat tona gjithëpërfshirëse të shtëpive në shitje plotësojnë nevojat tuaja specifike.

Realizoni kërkimin tuaj për shtëpi në kategorinë e MerrJepshtëpi në shitje” për të gjetur shtëpi të bukura e moderne në zemër të Prishtinës ose një hapësirë ​​të qetë banimi në qytete të tjera të Kosovës.
Sot 12:14 Shtëpi , Prishtinë

SHES OBJEKTIN NE LAGJEN E MUAXHEREVE

1 500 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:01 Shtëpi , Ferizaj

Shes Shtepi 3 Katëshe me 7 Ari Truall Feriza

370 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:46 Shtëpi , Vushtrri

Me marrëveshje-3 SHTËPI ME LOKALE

Numri i dhomave: 10
Dje 17:10 Shtëpi , Ferizaj

OBJEKTI NË SHITJE

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari truall ne Arberi

750 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
Dje 11:28 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi plotesisht funksionale te parku i qytetit Pr(640m2)

650 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:30 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA ME LOKALE

Numri i dhomave: > 10
Dje 10:14 Shtëpi , Mitrovicë

SHTEPI NE SHITJE. Ne Qender te Mitrovices 049383687

155 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:39 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia me Dy Hyrje

235 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 08:28 Shtëpi , Pejë

Shtepia Ne Peje Afer Gjimnazit

2 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
Dje 01:34
Linku:
Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepia me 3.5 ari oborr

195 000 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Sht 16:09 Shtëpi , Prishtinë

Shesim (lëshojmë me qira) dy shtëpi në "Marigona"

430 000 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Sht 05:41 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTËPIA NË ULQIN, PINJESH

430 000 EUR

Numri i dhomave: 10
21 Sht 04:48 Shtëpi , Prishtinë

SHITEN SHTEPITË NË ULQIN

1 350 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Sht 23:56 Shtëpi , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet shtepia me banesa te gatshme per banim

195 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Sht 13:05 Shtëpi , Mitrovicë

Shiten Shtëpit ne Mitrovicë - Shipol

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Sht 10:26 Shtëpi , Ferizaj

LINA-SHITET SHTEPIA 3KATSHE+14.70ARI OBORR 193/17

Numri i dhomave: 10
Online
18 Sht 23:39 Shtëpi , Ferizaj

Shitet shtepia me 3.5 ari oborr

195 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Sht 22:37 Shtëpi , Mitrovicë

Shiten Shtëpit ne Mitrovicë - Shipol

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Sht 11:50 Shtëpi , Prizren

Shitet Toka per ndertim te lart

2 000 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
18 Sht 09:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Pejë

HOME VIP SHETË SHTËPIN NË GJAKOVË me 12ari

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
17 Sht 23:55 Shtëpi , Prizren

SHITET SHTEPIA ME 2 HYMJE 3.70 ARI B.CURR

15 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Sht 20:55 Shtëpi , Prishtinë

2.5Ari ne Qendër Mbrapa Teatrit Prishtinë

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Sht 19:17 Shtëpi , Fushë Kosovë

Ofrohet për #SHITJE shtëpi 1,000m² në Fushë Kosovë

Numri i dhomave: > 10
17 Sht 19:16 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #SHITJE shtëpi 672m² në lagjen Arbëria - Dragoda

Numri i dhomave: > 10
17 Sht 09:54 Shtëpi , Pejë

Shitet Shtepija Ne Prishtin 5 Min Lerg Qenders

400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Sht 14:54 Shtëpi , Prishtinë

Shite Shtepia 5 Min Lerg Sheshit Afer Teatrit Dodona

5 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: > 10
15 Sht 12:36 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA NE SHITJE

35 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Gjeni shtëpi në shitje në gjithë Kosovën


Po kërkoni shtëpi në shitje në Ferizaj, Gjakovë, Vushtrri, Podujevë, Klinë apo shtëpi në shitje Fushë Kosovë? Zbulo një gamë të gjerë opsionesh nëpër qytete dhe lagje të ndryshme në Kosovë, të gjitha në dorën tuaj.

Platforma jonë e lehtë për t'u përdorur ofron një përvojë të pa ndërprerë, duke ju lejuar të filtroni dhe pasqyroni kërkimin tuaj në bazë të preferencave tuaja. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për një shtëpi një katëshe, apo një më të madhe me pamje të mahnitshme, ose afërsi me komoditetet lokale, atë do ta gjeni në MerrJep.


Si të kërkoni shtëpi në shitje në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni banesë në Prishtinë, banesa në Pejë apo në qytete të tjera që resonon me ju.

Filtroni kërkimin tuaj për shtëpi në shitje Kosovë për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit llojin e shtëpisë që kërkoni dhe vendndodhjen. Përveç opsioneve për shtëpi në shitje të disponueshme në qendër të qytetit, ju gjithashtu mund të eksploroni oferta në zona të tjera jashtë Kosovës.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni shtëpi në lagjen Marigona duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Marigona Residence shtëpi në shitje” apo “Marigona Hill shtëpi në shitje” për të zbuluar shtëpi të përshtatshme për kërkesat dhe preferencat e juaja.

Përveç kësaj, kjo kategori ofron edhe shpallje për shtëpi në shitje Ulqin, shtëpi në shitje Tetovë dhe shtete të tjera fqinje.

Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione