Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje në gjithë Kosovën - Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë dhe qytete të tjera

Prishtinë , 8329
Prizren , 2738
Gjilan , 2257
Pejë , 1486
Mitrovicë , 1365
Ferizaj , 1265
Gjakovë , 1013
Lipjan , 439
Shfaqni të gjitha
Po kërkoni shtëpi në shitje në Prishtinë, Gjilan, Mitrovicë, Pejë apo qytete të tjera të Kosovës? Mos kërkoni më tej! Listat tona gjithëpërfshirëse të shtëpive në shitje plotësojnë nevojat tuaja specifike.

Realizoni kërkimin tuaj për shtëpi në kategorinë e MerrJepshtëpi në shitje” për të gjetur shtëpi të bukura e moderne në zemër të Prishtinës ose një hapësirë ​​të qetë banimi në qytete të tjera të Kosovës.
07 Gush 06:38
Linku:
Shtëpi , Mitrovicë

Shtepia ne shitje ne Shipol 004915751636169

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Sht 20:10
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shitet një pasuri e pazëvendësueshme në zemer të Shtojit/Ulq

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 02:59
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 9

Sot 13:30 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet me qira shtepia 100m2 ne Taslixhe!

600 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 12:57 Shtëpi , Drenas

Shtepi toke ne vasilev

Numri i dhomave: 4
Sot 12:27 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 12:14 Shtëpi , Prishtinë

SHES OBJEKTIN NE LAGJEN E MUAXHEREVE

1 500 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:01 Shtëpi , Ferizaj

Shes Shtepi 3 Katëshe me 7 Ari Truall Feriza

370 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

45.Shitet shtepia ne Bardhosh me 12 ari toke

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:43 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia 2 katëshe me 5 Ari Truall në Miradi të Eperme

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia ne Kodren e Trimave

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Online

Gjeni shtëpi në shitje në gjithë Kosovën


Po kërkoni shtëpi në shitje në Ferizaj, Gjakovë, Vushtrri, Podujevë, Klinë apo shtëpi në shitje Fushë Kosovë? Zbulo një gamë të gjerë opsionesh nëpër qytete dhe lagje të ndryshme në Kosovë, të gjitha në dorën tuaj.

Platforma jonë e lehtë për t'u përdorur ofron një përvojë të pa ndërprerë, duke ju lejuar të filtroni dhe pasqyroni kërkimin tuaj në bazë të preferencave tuaja. Pavarësisht nëse jeni të interesuar për një shtëpi një katëshe, apo një më të madhe me pamje të mahnitshme, ose afërsi me komoditetet lokale, atë do ta gjeni në MerrJep.


Si të kërkoni shtëpi në shitje në MerrJep?


Merrjep ka listime që shtrihen në të gjithë Kosovën, duke siguruar që mund të gjeni banesë në Prishtinë, banesa në Pejë apo në qytete të tjera që resonon me ju.

Filtroni kërkimin tuaj për shtëpi në shitje Kosovë për rezultate më të shpejta duke shkruajtur në kutinë e kërkimit llojin e shtëpisë që kërkoni dhe vendndodhjen. Përveç opsioneve për shtëpi në shitje të disponueshme në qendër të qytetit, ju gjithashtu mund të eksploroni oferta në zona të tjera jashtë Kosovës.

Në mesin e mijëra shpalljeve, ju mund të gjeni shtëpi në lagjen Marigona duke shkruajtur në kutinë e kërkimit “Marigona Residence shtëpi në shitje” apo “Marigona Hill shtëpi në shitje” për të zbuluar shtëpi të përshtatshme për kërkesat dhe preferencat e juaja.

Përveç kësaj, kjo kategori ofron edhe shpallje për shtëpi në shitje Ulqin, shtëpi në shitje Tetovë dhe shtete të tjera fqinje.

Regjistroni shpallje falas dhe shisni shtëpinë tuaj tani!


Nëse jeni duke menduar të zhvendoseni në qytet apo një shtëpi tjeter dhe dëshironi të shisni shtëpinë aktuale, atëherë ju jeni në vendin e duhur!


MerrJep.com ju mundëson të vendosni shpalljen tuaj për shtëpi në shitje në mesin e 70.000 vizitorë ditorë, gjë që do të bëjë që shtëpia juaj të shihet nga mijëra njerëz dhe të shitet në kohë reale.


Mënyra e vetme për të shitur shtëpinë tuaj shpejtë është të regjistroni shpallje falas për shtëpi në shitje me të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë që doni të shisni duke ia bashkangjitur kështu edhe fotografitë të cilat e tregojnë gjendjen reale në të cilën shtëpia juaj ndodhet.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione