Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:24
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
30 Maj 22:51
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia e gatshme per banin ne Royal Green Residence

1 280 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Maj 12:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira në Aktash 150m2

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150

Sot 14:16 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia ne lagjen Qendresa

330 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:16 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal ,

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:15 Shtëpi , Prishtinë

Shiten shtepi luksoze ne Aberi, tipe te ndryshme

Numri i dhomave: 5
Sot 14:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne periferi te Prishtines, ne Hajvali

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 14:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia afer Rezonances

273 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:15 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 14:14 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi luksoze me qira ne Royal Green Residence

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 14:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për shitje shtëpia në Arbëri

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 14:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Hajvali, afer Postes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 14:13 Shtëpi , Prishtinë

Shiten villat ne Gllogovic

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 14:13 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpija në Rrugën Bajram Bahtiri Prishtinë

430 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 14:13 Shtëpi , Prishtinë

Leshohet shtepia me qera

Online
Sot 14:12 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi në shitje/me qira në Kalabri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Jepet me Qera Objelti prej -600m2 E pershtatshme per - p

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Shes Shtepin Bregu i Diellit

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira ne lagjen Arberia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 14:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira në Veternik 170me!Delta

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Shiten dy shtepi me nga 6 ari ne Hajvali

Numri i dhomave: 5
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Shes ose jap me qera shtepin mbrapa hotel sirius

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 14:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me Qira ne Taslixhe 2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Ulpiane, e pershtatshme per biznese

Numri i dhomave: 6
Sot 14:11 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

KODI 020 LESHOHET ME QIRA SHTËPIA NË VETERNIK -afër Lagjes

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 14:11 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje" Çagllavicë - Prishtinë. - ne lagjen Qendre

1 450 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:10 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia luksoze në lagjën Marigona II

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:10 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohët me qera shtepia luksoze ne Taukbahçe

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 14:10 Shtëpi , Prishtinë

Çmimi 170.000€ Shtëpi në hyrje të Prishtinës në lagjen Përro

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne Shitje ne Emshir

175 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 14:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera pa mobile te Grand Store 380E

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:10 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne periferi te Prishtines, ne Hajvali

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 14:10 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 350m2 PRISHTINE

370 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira Mbrap Bau Marketit 700 €

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 14:09 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepin 3 kateshe me 10 ari truall ne Emshir

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 14:09 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa – Veterrnik

245 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 14:09 Shtëpi , Prishtinë

Lëshohet me qera shtëpia në lagjën Veterrnik

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 14:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Shitje ne Tauk Bahce

230 000 EUR

Numri i dhomave: 10

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione