Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

110 - Shtëpi Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 110,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 110 Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 14:55 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Villa ne Boge te Rugoves

77 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
18 Tet 22:02 Shtëpi , Prishtinë

Banesë me qera për zyre

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
05 Maj 09:14 Shtëpi , Prishtinë

SHITET APARTAMENT 2+1 DURRES, PLAZHI ILIRIA DURRES, ALBANIA

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
21 Dhj 14:33 Shtëpi , Prishtinë

Lokal 170m2 me qira në lagjen Arberia

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
18 Tet 18:25 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia te Fshati Ndërkombëtar Veternik

1 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Tet 20:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Shtepi ne shitje ne Shtoj te Ulqinit

11 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 130
27 Korr 14:51 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

180 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
16 Maj 02:13 Shtëpi , Prishtinë

apartment

15 Pri 14:38 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia ngjitaz me F.Nderkombetar

1 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Mar 12:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Toke ne shitje ne qender te Ulqinit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
04 Mar 12:01 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPI NE SHITJE NE AKTASH

340 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
21 Jan 13:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shiten dy shtëpi afër qendrës së Prishtinës

340 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
04 Jan 17:20 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi në shitje

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Nën 12:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

ULQIN - Shtepi luksoze ne Shtoj

110 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
07 Sht 11:31 Shtëpi , Prishtinë

Dy shtëpi në shitje afër qendrës së Prishtinës

340 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
03 Gush 16:02 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

420 000 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Nën 15:35 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 6
24 Sht 00:19 Shtëpi , Prishtinë

Shes Kaminin ALFA

Numri i dhomave: > 10
05 Korr 21:40 Shtëpi , Prishtinë

Leshoj katin me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
18 Qer 06:54 Shtëpi , Prishtinë

Objekti (shtëpi) 440 m2 në Prishtinë (Kalabri)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
13 Qer 07:24 Shtëpi , Prishtinë

Prishtine

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
29 Tet 09:40 Shtëpi , Prishtinë

Shes apartament 2+1, DURRES perballe Hotel FLORIDA

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Qer 19:00 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Qer 13:50 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepin 7,5Ari me Leje Ndertimi ne Kalabri

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 11:50 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepin ne kalabri prishtin

Numri i dhomave: 3,5
24 Nën 23:00 Shtëpi , Prishtinë

Jepet shtepia me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
05 Tet 19:16 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
14 Gush 00:25 Shtëpi , Prishtinë

shtepi me qira

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
20 Korr 10:29 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia me 8 ari Kalabri ish Emshir

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
13 Mar 13:32 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia me 8 ari truall ne Prishtine

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
02 Mar 08:57 Shtëpi , Prishtinë

Katë Shtepie Me qera (Sistem Banese)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
11 Jan 14:27 Shtëpi , Prishtinë

Shtitet shtepia tek rrethi i Cagvafices (afer IHC)

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Korr 22:49 Shtëpi , Prishtinë

shes shtepin kalabri me 8,5,4,3 ari

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
11 Korr 18:28 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpia në Hjavali extra shtëpi

Numri i dhomave: 6
22 Pri 21:07 Shtëpi , Prishtinë

Lokal me Qira ne Lagjen Aberia ish Dragodan

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
07 Mar 11:22 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
31 Gush 21:45 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne Peran!

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 110
20 Pri 14:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

200 EUR

15 Mar 20:51 Shtëpi , Prishtinë

Shtepin 110 m2 Rruga Bledit

120 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 110 | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 1100 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 110cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 1100cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 110 në kategorinë Traktorë | Same
  • 110cc në kategorinë Me katër rrota/ATV | Markë tjetër
  • 110 në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan
  • 110 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • 110 cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • 110 volt në kategorinë Elektronika
  • 1100cc në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione