Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepia ne shitje vranjevc - Shtëpi Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepia ne shitje vranjevc,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepia ne shitje vranjevc Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 14:44 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTEPIA NE KODREN E TRIMAVE (VRANJEVC) - PRISHTINE

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
15 Pri 18:25 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTEPIA

320 000 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Pri 00:28 Shtëpi , Prishtinë

Jepet shtepia me qera

Numri i dhomave: 3
16 Dhj 21:02 Shtëpi , Prishtinë

shtepi me qirah

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Dhj 12:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

PR150 Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
12 Gush 19:57 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
05 Gush 10:58 Shtëpi , Prishtinë

Shtepin ne prishtine

Numri i dhomave: 3
23 Qer 09:44 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne prishtine

Numri i dhomave: 6
22 Qer 10:12 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne prishtine 01

Numri i dhomave: 6
17 Qer 10:45 Shtëpi , Prishtinë

Shtepin në prishtinë

Numri i dhomave: 6
14 Qer 15:57 Shtëpi , Prishtinë

Shtepin ne prishtine

26 Pri 19:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Kat shtepie me qera ne Vranjevc 150 €

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
28 Mar 20:29 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia ne Vranjevc (Kodra e Trimave)

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
05 Mar 18:48 Shtëpi , Prishtinë

Shitet kuqa nga Vranjevc ETC - 4 arit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Mar 13:35 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia nga Vranjevc ETC - 4 arit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Jan 16:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne lagjen Kodra e Trimave

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
13 Dhj 06:24 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia ne Vranjevc (Kodra e Trimave)

31 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
03 Tet 20:27 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia jipet me qira, Shzepia eshte e re.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Sht 13:52 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepine

Numri i dhomave: 2
23 Korr 12:23 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpia

06 Mar 12:17 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
15 Shk 13:23 Shtëpi , Prishtinë

122 - Shitet shtepia 300m2 ne Prishtine (Vranjevc)

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Shk 12:30 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia urgjent ne prishtine

40 000 EUR

28 Jan 07:26 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Dhj 22:33 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtepia ne Vranjevc (Kodra e Trimave)

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
09 Dhj 18:19 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
23 Tet 15:39 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia nga Vranjevc ETC - 4 arit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Sht 19:04 Shtëpi , Prishtinë

Shitet Shtëpija kodra e trimave, vranjevc

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
26 Gush 13:02 Shtëpi , Prishtinë

Shes

75 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Gush 12:38 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia 2 kateshe

Numri i dhomave: 6
19 Korr 17:08 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
28 Mar 20:46 Shtëpi , Prishtinë

shitet shtepia 5 ari truall k.e trimav prishtin

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Shk 18:37 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira ne Vranjevc

Numri i dhomave: 2
21 Jan 14:53 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepi

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Sht 19:43 Shtëpi , Prishtinë

SHITET SHTEPIA E MOBILUAR

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Sht 21:43 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
25 Korr 16:09 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

130 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Korr 00:10 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
12 Korr 08:43 Shtëpi , Prishtinë

Leshoj shtepin me qera 2 kat edhe Lokalin

08 Korr 17:43 Shtëpi , Prishtinë

shiten shpijat

11 122 EUR

Numri i dhomave: 2,5
08 Qer 12:51 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia me 3 ari truall ne vranjevc te etc

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
07 Qer 22:09 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia me 3 ari truall ne vranjevc te etc

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
22 Mar 14:51 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia dhe oborr 3.5ari shitet

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Mar 11:25 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia shitet ne VRANJEVC afer ambulances

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
23 Shk 16:18 Shtëpi , Prishtinë

Shes shtepin

Numri i dhomave: 2
11 Jan 15:05 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 7
02 Jan 18:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qira

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
08 Nën 23:37 Shtëpi , Prishtinë

Shes Shtepin

Numri i dhomave: 3
08 Nën 22:01 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia 2ari ne Kodren e Trimave VRANJEVC

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Nën 14:14 Shtëpi , Prishtinë

Shitet

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepia ne shitje vranjevc | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione