Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bora - Shtëpi Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bora,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bora Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:00 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:25 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #qira shtëpia 180m², Mati 1, Mileniumi i tretë

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:58 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia afer rruga A ne lagjen Mati-1

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 12:50 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtepia ne matiqan afer rruges A

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
26 Nën 11:10 Shtëpi , Prishtinë

Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

Numri i dhomave: 4
26 Tet 18:47 Shtëpi , Prishtinë

LESHOJME VILLE me QIRA ne MARIGONA RESIDENCE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Tet 14:47 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia 3 katshe ne #shitje me 4a

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Tet 13:34 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia 3 katshe ne #shitje me 4a 150.000€

150 000 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Sht 13:42 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi 300m me qera

12 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
16 Gush 16:04 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi 750m2 Sofali

309 000 EUR

Numri i dhomave: 7
06 Korr 15:34 Shtëpi , Prishtinë

Vlore Albania

Numri i dhomave: 2
28 Maj 19:37 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shpija

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
13 Pri 21:56 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #shitje shtëpia dhe parcela

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
30 Mar 20:23 Shtëpi , Prishtinë

Bora

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 13:18 Shtëpi , Prishtinë

Ipet me qira per afat tshkurt banesa mi gjamin e llapit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
27 Maj 10:08 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Arberi (Dragodan).House for rent

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
20 Maj 15:26 Shtëpi , Prishtinë

Shitje Blerje 365Patundshmeri

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 100
16 Gush 18:16 Shtëpi , Prishtinë

2 shtepi me 5 ari truall

Numri i dhomave: 8
16 Gush 18:16 Shtëpi , Prishtinë

Ndrrim me toke ose shtepi ne Prishtine

Numri i dhomave: 8
12 Maj 10:11 Shtëpi , Prishtinë

Shitet ose Qera Gjiri lalzit 2+1 Lux ne Residence

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
30 Dhj 02:35 Shtëpi , Prishtinë

VILLE / SHTEPI LUXOZE me QIRA MARIGONA RESIDENCE

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
28 Tet 15:09 Shtëpi , Prishtinë

LESHOHET SHTEPIA ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
22 Tet 14:02 Shtëpi , Prishtinë

✔️SHITET SHTËPIA NË PRISHTINË ✔️

156 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
30 Sht 10:05 Shtëpi , Prishtinë

Kerkoj shtepi

30 Sht 10:04 Shtëpi , Prishtinë

!!!! KERKOJME SHTEPI !!!!

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
25 Gush 09:53 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia në Prishtinë

156 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bora | Të gjitha | Shtëpi | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bora në kategorinë Vetura | Volvo
  • Bora në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Bora në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • Bora në kategorinë Vetura | MINI
  • bora në kategorinë Vetura | Bugatti
  • bora në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Bora në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C-Class
  • Bora në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • bora në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Bora në kategorinë Vetura | Opel | Corsa

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione