Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën

Prishtinë , 13370
Prizren , 3036
Gjilan , 2411
Pejë , 1858
Mitrovicë , 1704
Ferizaj , 1525
Gjakovë , 1129
Lipjan , 469
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën. Kërko shtëpi në shitje dhe me qera në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Gjilan dhe në gjithë Kosovën me çmimet më të volitshme dhe ofertat më të mira në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të çmimit, sipërfaqes, numrit të dhomave de veçorive të tjera për të gjetur shtëpinë ideale për ju dhe familjen tuaj.

Sot 22:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira në Aktash 150m2

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
01 Qer 14:33
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me fleteposeduese ne Royal Green Residence

1 280 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Maj 11:45
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje e sapo ndertuar,me 6.25 Ari

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 14:21
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Maj 13:09
Linku:
Shtëpi , Pejë

Shtepi ne shitje ne Vitomirice afer Dom.

Numri i dhomave: 5

Sot 22:30 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 22:30 Shtëpi , Prishtinë

Jepet me Qera Objelti prej -600m2 E pershtatshme per - p

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Sot 22:29 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPIA NE SHITJE PREJ 350m2 PRISHTINE

370 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:29 Shtëpi , Prishtinë

ShTEPI NE SHITJE PREJ 200m2 bani 50m2 lokal ,

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 22:28 Shtëpi , Prishtinë

Shtëpi me qira ne lagjen Arberia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160

Jeni duke kërkuar të blini shtëpi apo të merrni një me qera? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje dhe me qera në gjithë Kosovën në mesin e 5.212 shpalljeve për shtëpi në shitje dhe me qera.


Shtëpi në shitje


Keni vendosur të zhvendoseni dhe po kërkoni anbient të ri për të jetuar? Shikoni shpalljet për shtëpi në shitje në gjithë Kosovën dhe gjeni shtëpinë ideale me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


Varësisht nëse po kërkoni shtëpi në shitje të mobiluar, të renovuar në lagje të re apo në lagje të veçuar, filtroni kërkimin në bazë të çmimit, numrit të dhomave, të sipërfaqes, numrit të kateve dhe ngrohjes për të gjetur shtëpinë me lokacionin dhe kushtet ideale për ju dhe familjen tuaj.


Shit shtëpi në MerrJep.com


Keni shtëpi për të shitur? MerrJep është këtu për ju!


Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje falas për shtëpi në shitje duke plotësuar të gjitha informacionet e nevojshme për shtëpinë tuaj përfshirë çmimin, sipërfaqen, numrin e dhomave, numrin e kateve dhe qytetin për të gjetur blerësin potencial duke listuar shpalljen tuaj në mesin e 5.212 shpalljeve në MerrJep.com.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione