Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë, Fusha dhe Farma | MerrJep Shpalljet

Prishtinë , 16453
Gjilan , 3990
Pejë , 2723
Prizren , 2496
Ferizaj , 2440
Lipjan , 2031
Mitrovicë , 1659
Vushtrri , 1593
Shfaqni të gjitha

Tokë, fusha dhe farma në shitje dhe me qera. Gjeni tokën që po kërkoni vetëm duke shikuar shpalljet për tokë, fusha dhe farma në shitje apo me qera në MerrJep.com.


Në këtë kategori ju mund të gjeni një listë të plotë të shpalljeve për tokë, fusha dhe farma si truall, parcelë, pllac, fushë, pyll dhe tokë në zonë industriale.


Përmes platformës MerrJep.com ju do të jeni më afër blerësve potencial dhe shitësve apo blerësve të interesuar për tokë, fusha dhe farma në gjithë Kosovën.


Sot 08:53 Tokë/Fusha dhe farma , Prishtinë

Shitet toka prane rruges A

126 000 EUR

Sot 08:52 Tokë/Fusha dhe farma , Prishtinë

SHITEN 5 ARI TOKË HAJVALI

9 EUR Price Reduced

Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu shit-blerje të shpejtë të gjërave në shpalljet për tokë, fusha dhe farma në shitje dhe me qera nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Tokë në shitje


Parcela, pyje, tokë dhe fushë me sipërfaqe dhe lokacione të ndryshme në shitje në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet pë toka në shitje në Prishtinë, Fushë Kosovë, Ferizaj, Prizren dhe në gjithë territorin e Kosovës me ofertat më të mira në treg në shpalljet për tokë, fusha dhe farma në shitje dhe me qera.


Tokë me qera


Gjeni shpallje për toka me qera të sipërfaqeve të ndryshme në Kosovë. Shiko shpalljet për tokë, fusha dhe farma me qera me çmimet më të volitshme në treg dhe fillo biznesin që gjithmonë keni ëndërruar duke shfrytëzuar hapësirën më të përshtatshme për ju.


Gjeni tokë, fusha dhe farma në Merrjep.com


Shikoni shpalljet në "Kategorinë Tokë, fusha dhe farma" dhe gjej tokën, truallin, pyllin, parcelën apo fushën me hapësirën që iu përshtatet juve. Për të gjetur llojin e tokës, fushës apo pyjeve që ju kërkoni ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat për kërkim.


Pra, filtroni kërkimet në bazë të çmimit, llojit të parcelës, dhe vendndodhjes që deshironi të bleni dhe shikoni shpalljet për toka, fusha dhe farma të renditura sipas veçorive të kërkimit që ju keni zgjedhur.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione