Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 22:35 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Pllaci

1 EUR

28 Maj 21:39 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Toke

1 EUR

28 Maj 08:35 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Tokë ne Çabrat

25 Maj 17:45 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet në Qabrat

10 EUR

25 Maj 10:30 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet tokë ne piskot

24 Maj 23:46 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet pllaci ne qerim

1 EUR

19 Maj 13:21 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shiten Parcellat

15 Maj 12:31 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shiten parcellat

15 000 EUR

15 Maj 11:33 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shiten mbi 10 hektare pyll afer Liqenit te Radoniqit

1 EUR

12 Maj 00:31 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

toka 25 ari shitet

11 Maj 23:47 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shiten pllacat ka 5 ari

07 Maj 09:06 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Parcella 3ari

05 Maj 08:47 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Pllaci në kodrën e Qabratit

02 Maj 07:30 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Toke per shitje

1 EUR

29 Pri 18:13 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Toke pjellore

26 Pri 13:07 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Parcelat në shitje Moglicë - Gjakovë

35 000 EUR

25 Pri 22:31 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shes 35 ari tokë

21 Pri 15:26 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shiten

18 EUR

30 Mar 02:13 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Parcela në (Brekocë) - Gjakovë

45 000 EUR

20 Mar 22:00 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

toka ne shitje

20 Mar 15:55 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Urgjent Parcella

12 000 EUR

20 Mar 15:39 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

shes parcelle

5 500 EUR

16 Mar 18:40 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Viq femen

620 EUR

28 Shk 04:46 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

SHITEN

24 Shk 14:15 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shiten drrut

21 Shk 11:57 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet sera

1 EUR

18 Shk 13:49 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

shitet sera

1 EUR

18 Shk 13:36 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Sera

03 Shk 14:10 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Toka

31 Jan 11:51 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Lëshohet me qera

24 Jan 21:34 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Shitet Serra dhe ndrrohet

1 EUR

23 Jan 13:33 Tokë/Fusha dhe farma , Gjakovë

Rrotoballa

40 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione