Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:29 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet; Trualli me Shtepi

78 000 EUR Price Reduced

Sot 15:09 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shittet viqi

1 300 EUR

Sot 14:10 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet Trualli me Shtepi

78 000 EUR Price Reduced

Sot 14:03 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet Trualli me Shtepi

78 000 EUR Price Reduced

Dje 00:59 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet trualli 5 ari ne lagjen 2

23 Maj 15:44 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

San

16 Maj 16:28 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Mbjellse misri

930 EUR

14 Maj 23:38 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Sillazh

14 Maj 10:53 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Dru bung e qarr edhe mali

70 EUR

25 Pri 22:11 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

35 ari trull

25 Pri 15:25 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet sera 1100 m²

4 999 EUR

17 Pri 14:34 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet kallamoqi - miser i bardh

1 EUR

31 Mar 06:14 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Duj Deteline Duj Sane

28 Mar 02:20 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet sera

4 999 EUR

21 Mar 15:52 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Sera ne shitje

430 EUR

15 Mar 13:57 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shiten 25 ari

6 EUR

I zënë
06 Mar 14:50 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet

18 500 EUR

28 Shk 04:51 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

24 kubik Gure

24 Shk 22:37 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

shes duj

05 Shk 21:32 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

SERAT NE SHITJE

29 Dhj 19:45 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

4 Ari Trull ne Skenderaj

26 Dhj 21:04 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Tok afer pllazhes

7 500 EUR

23 Dhj 22:09 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shiten cungat

60 EUR

23 Dhj 08:46 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet mzati bio

4 EUR

22 Dhj 22:16 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet viqi 11 mujsh

10 Dhj 22:53 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Duj Sane

05 Dhj 12:38 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shiten dujt

2 EUR

29 Nën 20:07 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

shes duj

21 Nën 12:10 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Toka ne shitje

13 Nën 23:45 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet toka

13 Nën 23:44 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet toka

10 Nën 22:28 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

nxemje

1 000 EUR

03 Nën 20:21 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shitet GRURl per FAR (mbjellje)

01 Nën 00:49 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

shiten drut

17 Tet 11:09 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Pelet oferte vetem sot

8 EUR

15 Tet 23:37 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Shes seren

1 200 EUR

14 Tet 22:17 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Duj Deteline

14 Tet 21:23 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Hapja e gropave per stuba

1 EUR

29 Sht 00:18 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

shes duj

13 Sht 21:59 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

shes duj

2 EUR

10 Sht 12:09 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Miser per sillazh

09 Sht 13:06 Tokë/Fusha dhe farma , Skenderaj

Duj te sanes

2 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione