Pejë | Biznes dhe punë | Hapsirë afariste | merrjep.com

19 Sht 08:06 Dyqane dhe Trafika , Pejë

shitet

40 000 EUR

29 Qer 18:25 Të tjera , Pejë

Ipet lokali me qira

400 EUR / muaj

Në fillim