Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

320 | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 320,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 320 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:42 Vetura , Pejë

MERCEDES E 320 CDI W211 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:10 Vetura , Pejë

Golf 5 DSG

123 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:37 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz ML 320 bluetec disel rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:33 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:42 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

Dje 21:41 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:41 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

Dje 12:50 Vetura , Pejë

Mercedes 320 CDI Avangarde

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:05 Vetura , Pejë

Audi a6 3.0 2005 rks 5 muaj 5800€

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:38 Vetura , Pejë

Opel Corsa C 1.3 Diesel 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:26 Vetura , Pejë

Golf 4 1.9 sdi RKS 7 Muaj

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:22 Vetura , Pejë

Audi a6 3.0 2005 rks 5 muaj 5800€

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:13 Vetura , Pejë

Suzuki rm 125cc full kros 2002 me dokumenta 1100€

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:08 Vetura , Pejë

Suzuki rm 125cc full cros 2002 me dokumenta

1 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Mar 12:53 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Mar 10:40 Vetura , Pejë

Renault Clio 1.2 Benxin viti 2002 RKS 5 MUAJ

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:40 Makina dhe Vegla , Pejë

Perkolica ne shitje

550 EUR

29 Mar 10:39 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:34 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel dizne turbnin defekt

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:33 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Mar 10:32 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne 20 Audi

550 EUR

29 Mar 10:32 Vetura , Pejë

Volkswagen Kombi T4 2.4 Diesel

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:31 Vetura , Pejë

Audi 80 1.6 Diesel

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 16:52 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellnw x5 x6

490 EUR

25 Mar 02:12 Vetura , Pejë

Mercedes Benz Ml 320 4 Matic 320 cdi 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 320 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 320d në kategorinë Vetura | BMW | Seri 5
  • 320 në kategorinë Vetura | BMW | 120 | Seri 1
  • 320 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLS-Class
  • 320 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • 320 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • 320 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 1
  • 320 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • 320D në kategorinë Makina ndërtimi
  • 320 në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • 320 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 320 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione