Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa me qera pejë | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera pejë,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qera pejë Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:59 Banesa , Pejë

Leshohet banes me qera me dit , ditore dhe javore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 09:44 Shtëpi , Pejë

Shitet Shtepia ne Peje

189 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Mar 21:34 Banesa , Pejë

jepet me qera banesa me lokacion ne qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
20 Mar 03:13 Banesa , Pejë

Banes (90m2) me qera per koh te shkurt ose pushim ne Peje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
07 Mar 20:35 Banesa , Pejë

banes me qera

Numri i dhomave: 2
04 Mar 20:53 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
28 Shk 19:41 Banesa , Pejë

Banesa ne qender te Pejes ipet me qera!

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
28 Shk 15:59 Banesa , Pejë

Banes me Qera (Peje)

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Shk 23:21 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
19 Shk 23:22 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
13 Shk 20:40 Banesa , Pejë

Banës më qira

Numri i dhomave: 2
11 Shk 10:03 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
07 Shk 21:23 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
06 Shk 15:19 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
16 Jan 08:05 Banesa , Pejë

banes me qera

Numri i dhomave: 2
12 Jan 23:14 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
07 Jan 22:33 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
05 Jan 03:44 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
03 Jan 20:01 Banesa , Pejë

banes me qera

Numri i dhomave: 2,5
20 Dhj 15:09 Banesa , Pejë

Banesa Jepet me Qera

Numri i dhomave: 3
21 Nën 20:30 Banesa , Pejë

Banes me qera ne peje

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Nën 13:38 Shtëpi , Pejë

SHITET OSE LESHOHET ME QERA SUPER SHTEPI NE PEJE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Sht 18:15 Banesa , Pejë

IPET ME QERA BANESA NË PEJË

11 Sht 23:39 Banesa , Pejë

Banesa me qera ne peje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Gush 22:34 Banesa , Pejë

Ipet me Qira Banesa 3 dhomeshe 85m2 Kati 2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Gush 11:47 Banesa , Pejë

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 2

300 EUR / muaj

11 Gush 10:42 Banesa , Pejë

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 85m2 kati 2

300 EUR / muaj

03 Gush 23:34 Banesa , Pejë

Banes me qera ne Peje

Numri i dhomave: 2
08 Korr 22:43 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
23 Qer 17:34 Banesa , Pejë

Banes me qera ne peje

Numri i dhomave: 2
05 Qer 18:18 Banesa , Pejë

Banesa me Qera ne Pejë , vetëm për Mergimtar !

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Qer 14:08 Banesa , Pejë

#me Qera Lëshohen

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
09 Pri 23:24 Banesa , Pejë

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
02 Pri 09:23 Banesa , Pejë

Banes me qera ne peje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
14 Mar 22:27 Banesa , Pejë

Jepen dy Banesa Me Qera

50 EUR / ditë

14 Mar 22:27 Banesa , Pejë

Jepen Banesa me qera ne Pejë

50 EUR / ditë

28 Shk 17:59 Banesa , Pejë

Banes me qera ne Peje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qera pejë | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione