Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr Souter ose Kros | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr Souter ose Kros,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Souter ose Kros Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 10:13 Vetura , Pejë

Suzuki rm 125cc full kros 2002 me dokumenta 1100€

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Jan 16:25 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Enduro\ kros gilera

900 EUR Price Reduced

Viti: 2021
08 Dhj 17:51 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

KAYO 150cc (2022)

1 300 EUR

08 Dhj 17:39 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

NAS EXC-F 300cc (2022)

3 800 EUR

26 Tet 00:15 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

fellne krom

350 EUR

02 Sht 15:45 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros Yemaha

850 EUR

Viti: 1998
01 Gush 22:58 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros enduro

Viti: 2021
03 Korr 15:15 Vetura , Pejë

POLO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 23:24 Të tjera , Pejë

nazmi

250 EUR

26 Qer 10:27 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros

1 150 EUR

Viti: 2021
23 Qer 19:38 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros

1 150 EUR

Viti: 2021
22 Qer 01:01 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Honda

2 600 EUR

Viti: 2009
20 Qer 23:44 Motoçikleta (mbi 50cc) Terren/Offroad , Pejë

Kros yamaha 125cc

550 EUR

Viti: 1985
15 Qer 09:47 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros 250cc

1 EUR

Viti: 2020
20 Maj 15:06 Të tjera , Pejë

Biçiklet kros 2021

470 EUR

20 Maj 15:06 Të tjera , Pejë

Biçiklet

470 EUR

20 Maj 15:06 Të tjera , Pejë

Biçiklet

470 EUR

20 Maj 15:06 Të tjera , Pejë

Biçiklet

470 EUR

11 Pri 01:29 Të tjera , Pejë

mini kros

600 EUR

31 Mar 22:58 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros

1 500 EUR

Viti: 2009
25 Mar 11:25 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros

380 EUR

Viti: 2020
14 Shk 18:34 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros 49cc

120 EUR Price Reduced

30 Tet 23:39 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

kerkoj kros

1 700 EUR

Viti: 2021
26 Tet 17:03 Motoçikleta (mbi 50cc) Të tjera , Pejë

kerkoj kros

700 EUR

Viti: 2021
11 Tet 20:52 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros

380 EUR

Viti: 2000
28 Korr 07:14 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Pejë

Krosb

400 EUR

Viti: 1988
14 Korr 13:26 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Kros

1 500 EUR

Viti: 1998
11 Korr 23:11 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

Yamaha

11 111 111 EUR

Viti: 2008
03 Maj 00:44 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

mondial 150cc

500 EUR

Viti: 2009
05 Pri 10:48 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

Shitet ose boj ndrim me kros

700 EUR

Viti: 2006
27 Shk 16:37 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Shes shlem per kros

50 EUR

Viti: 2020
15 Shk 05:53 Vetura , Pejë

Kros 49cc ndrroj me skuter

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 18:45 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Yamaha 80cc

650 EUR

Viti: 1995
29 Jan 15:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kros 125 cc

450 EUR

Viti: 2020
10 Dhj 21:38 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Pejë

Motorr kros ndrrim

Viti: 2020
01 Dhj 21:32 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

shitet

450 EUR

Viti: 2020
20 Nën 18:06 Të tjera , Pejë

Hapja e bnareve dhe piloteve

13 Tet 12:39 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kros 125cc Dirtbike

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr Souter ose Kros | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione