Rent a car | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rent a car,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Rent a car Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:16 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:46 ,

Rent A Car “ RUGOVA “

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 10:09 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Maj 14:04 ,

RENT A CAR STAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 16:26 ,

Ofrohet pun

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 22:16 ,

RENT A CAR "KELMENDI"

Viti: 2003
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Korr 22:01 ,

Rent A Car “genti” PEJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 21:59 ,

LESHOJM VETURA ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Korr 21:55 ,

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 22:30 ,

Mercedes c220 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 18:31 ,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 10:58 ,

FERRARI F430 KABRIOLET IPET ME QERA RENT A CAR

850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Dhj 13:04 ,

Rent a car nikqi rent.me vetura te reja e sigurta.

20 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Dhj 13:03 ,

Rent a car nikqi

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 10:05 ,

rent a car LULI

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:26 ,

ofrohet pune

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Sht 14:55 ,

Rent Car I.T.A fillojm nga 20euro per 24h

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:22 ,

RENT A CAR LULI

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 18:39 ,

Rent a car berisha peje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 14:41 ,

RENT A CAR "LULI"

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rent a car | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione