audi | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi ,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:33 ,

Audi 80 benzin

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:19 ,

Audi a3 2.0 S-Tronic 2013 sportline

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:40 ,

Audi A8 3.0

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

Audi A6 2004 1.9

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:16 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:14 Shitorja ,

AUDI A4 3.0TDI S TRONIK MATRIX 2016 I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 ,

Audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:47 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

AUDI A4 1.9 TDI AUTOMATIK RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

Audi a4

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:12 ,

Audi A3 8V S Tronic 2.0 Tdi Design Selection

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:02 ,

Audi A 6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 ,

RAdio per audi

40 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:25 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 GTI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:09 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:09 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:39 ,

Vetura ne shitje

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi A6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | BMW | 320
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Seat
  • audi q5 në kategorinë Vetura | Audi
  • Audi a4 1.9 në kategorinë Vetura
  • AUDI A4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • audi q3 në kategorinë Vetura | Audi
  • Audi a4 në kategorinë Vetura | Dodge
  • Audi a8 në kategorinë Vetura | BMW
  • Audi 4×4 në kategorinë Vetura | Audi | A4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione