Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kerkoj shtepi | Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kerkoj shtepi,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kerkoj shtepi Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:41 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:41 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

Piaggio Beverly ME DOGAN

3 420 EUR Price Reduced

25 Mar 16:52 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellnw x5 x6

490 EUR

16 Mar 10:27 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne Rays 18"

593 EUR Price Reduced

12 Tet 18:38 Shtëpi , Pejë

Kerkoj shtepi me qira

17 Sht 19:11 Shtëpi , Pejë

Kerkoj shtëpi një katshe

05 Gush 10:22 Të tjera , Pejë

Pastruese per Shtepi

26 Shk 21:15 Shtëpi , Pejë

Kerkoj shtepi/banes me qera !!

31 Jan 23:38 Shtëpi , Pejë

Shtepi ose Banes

05 Korr 23:41 Shtëpi , Pejë

KERKOJ SHTEPI OSE BANES ME QERA!!

Numri i dhomave: 5
05 Korr 23:33 Shtëpi , Pejë

Kerkoj shtepi/banes me qera !!

Numri i dhomave: 4
29 Qer 19:08 Shtëpi , Pejë

Shtepi me qira

28 Qer 20:32 Shtëpi , Pejë

Banesë/Shtëpi

30 Pri 09:50 Shtëpi , Pejë

[email protected]

22 Pri 16:11 Shtëpi , Pejë

Kerkoj shtepi me qira

03 Korr 13:21 Shtëpi , Pejë

kerkoj shtepi / banes me qera

200 EUR

02 Qer 10:20 Shtëpi , Pejë

Kerkoj

12 Maj 22:30 Vetura , Pejë

Mercedes c220 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 22:52 Banesa , Pejë

Kerkoj banes ose shtepi me qira

05 Maj 15:19 Shtëpi , Pejë

Kerkoj shtepi me qira

27 Dhj 16:31 Shtëpi , Pejë

Kërkoj Shtepi/Tokë Peje

100 EUR

22 Dhj 20:53 Punë Kujdes dhe Pastrim , Pejë

Kerkoj Pune Pastruse

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kerkoj shtepi | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione