Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Dhj 10:27
Linku:
Banesa , Pejë

Shitet Lokali 89m2 ne Fidanishte (Peje)

Numri i dhomave: 1

Dje 18:45 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Fellne

250 EUR

Dje 18:41 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Pejë

Peugeot

Dje 18:41 Vetura , Pejë

Bmw

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:41 Makina dhe Vegla , Pejë

Shitet agregati 10 kw dizell

650 EUR

Dje 18:35 Vetura , Pejë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2019 MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:26 Të tjera , Pejë

Biciklete Cult Element

3 EUR

Dje 18:26 Të tjera , Pejë

Perde zebra

13 EUR

Dje 18:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha Nmax 125ie

28 EUR

Dje 18:24 Vetura , Pejë

Vw Caddy

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:23 Vetura , Pejë

Audia A2

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:23 Moped (nën 50cc) , Pejë

Shes Bicikleten

300 EUR Price Reduced

Dje 18:22 Vetura , Pejë

Touran

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:21 Vetura , Pejë

VW Golf 6 2.0 TDI Manual 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:21 Vetura , Pejë

SEAT Leon Manual 2012 195.xxx Kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:21 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Pejë

Shes qizmet

100 EUR Price Reduced

Dje 18:20 Veshje/Këpucë Për meshkuj , Pejë

Shes Alpina 44

55 EUR Price Reduced

Dje 18:19 Autopjesë dhe Pajisje Pjesë rezerve , Pejë

Radio BMW

55 EUR

Dje 18:13 Vetura , Pejë

VW Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:06 Punë Të tjera , Pejë

Kerkoj ni puntor per Digjej Dj

Dje 18:03 Vetura , Pejë

Golfi gti 1.8 fabrikat

10 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 Vetura , Pejë

Golf 7®️line

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:01 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Pejë

Shiten gomat 16

27 EUR

Dje 17:41 Banesa , Pejë

Banese Garsonjera me Qira

Dje 17:38 Vetura , Pejë

Audi a6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:29 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:29 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:24 Vetura , Pejë

GOLF 6 1.6 TDI MATCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:24 Vetura , Pejë

Ww Pasat

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione