Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 11:14 Vetura , Pejë

VW GOLF 4 1.9 TDI MANUEL.VITI EN FUND 2000 KM 284MI

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:14 Të tjera , Pejë

Perde zebra

13 EUR

Sot 11:13 Vetura , Pejë

VW GOLF 5 1.9 TDI MANUEL.6 SHPEJSI 4 MOTION.

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 Të tjera , Pejë

Biciklete Cult Element

3 EUR

Sot 11:12 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Yamaha Nmax 125ie

28 EUR

Sot 11:10 Banesa , Pejë

Jepet banesa me qera ne qender te Pejes

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:08 Vetura , Pejë

MERCDES BENZ E220 CDI AVANGARD RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:05 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7ULSE HIGLINE RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 Banesa , Pejë

Leshohet banesa me qera ne Peje

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:53 Punë Inxhinieri , Pejë

Muki Metal

Sot 10:52 Vetura , Pejë

Fiat bravo

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:11 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

BMW C 650 GT - 2014 - ME DOGANË

6 500 EUR

Sot 10:06 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

Yamaha x-max 250 cc 2010

2 400 EUR

Sot 10:05 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Pejë

Yamaha Xenter 125 cc 2015

1 400 EUR

Sot 10:00 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 2015 Dsg

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:42 Vila , Pejë

Ska

Sot 09:34 Vetura , Pejë

Vw volkswagen Caddy maxi

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Vetura , Pejë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:33 Vetura , Pejë

Polo 1.4 Tdi bluemotion

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:33 Vetura , Pejë

Fellne perX5 X4 X3 X1 18

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione