Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa maxi 24h | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa maxi 24h,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa maxi 24h Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 22:27 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Dje 22:25 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1 kati 3

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:58 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Dje 21:12 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

94 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:10 Banesa , Prishtinë

SHES BANESE 3 DHOMËSHE 88M2 Me GARAZH KATI 3 MATI 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Dje 20:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 120m2 me Qira në rrugën B

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 16:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Rrugen B_2+1

Numri i dhomave: 2
Dje 15:54 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Rrugen B_2+1

Numri i dhomave: 2
Dje 15:13 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në Rrugen B

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Mar 19:25 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera tek rruga B

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Mar 11:52 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 14:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË RRUGEN B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 14:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESE 2+1 NE RRUGEN C

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 14:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESE 2+1 NE RRUGEN C

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 14:57 Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+2 - Rruga C - 80m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Mar 09:35 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA 1+2 - Rruga C - 80m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Mar 22:59 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira mbrapa Maxi 24

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Mar 22:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Rrugen B ,C

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 12:59 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa (e pamobiluar) me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
04 Mar 15:50 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Shk 20:41 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qera (e pamobiluar)

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
01 Jan 16:57 Banesa , Prishtinë

Flm merrjep

Numri i dhomave: 3
30 Dhj 17:57 Banesa , Prishtinë

Banesë në shitje, Rrugë C

Numri i dhomave: 1,5
07 Dhj 11:06 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen B te Maxi 24H

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Dhj 08:45 Banesa , Prishtinë

Banes 120 M2 me Qira ne Rrugen C - Kati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
01 Dhj 08:45 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen B te Maxi 24H

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 14:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 120 M2 me Qira ne Rrugen C - Kati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
27 Nën 10:29 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
08 Nën 01:10 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
08 Nën 01:10 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

Numri i dhomave: 2
29 Tet 00:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne rugen B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa maxi 24h | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione