Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa ne fushkosove | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne fushkosove,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne fushkosove Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 14:05
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA - 1+2 - Fushë Kosovë - 80m²

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
17 Mar 10:42
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet super Banesa në Bregun e Diellit

Numri i dhomave: 3

Sot 13:20 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:20 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Bregun e Diellit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:20 Banesa , Prishtinë

Banes me qera pa mobile mbrapa rr.B 2DhGjumi me Termokos

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banes (zyre) me qira ne lagjen Qafa

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira Afer Dodona

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Arberi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi 300E

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Ulpiane

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Fushe Kosove rruga Eqrem Qabej 108m2

Numri i dhomave: 3
Sot 13:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Breg 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa Prishtina e Re

990 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Tophane me 2DhGjumi + Garazhe

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese Zyre me qira Rr B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

⭕️Shitet banesa, Në Prishtina e Re 121 m2

980 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Mati 1 3+1

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Ulpiane Afatshkurt

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Sot 13:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banese me qira Kalabri 400 €

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa ne fushkosove | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione