Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa ne shitje emshir kati 1 | Prishtinë

Vendbanime , 221

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa ne shitje emshir kati 1,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa ne shitje emshir kati 1 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:54 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:21 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:21 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:43 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen rruga B 2+1

Numri i dhomave: 2
Sot 17:43 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Ulpiana 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:36 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:36 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në lagjen Mati 1 1+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:36 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Lagjen e Spitalit 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:21 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir_1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 17:20 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen te Qafa 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:56 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir_2+1

Numri i dhomave: 2
Sot 16:52 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir_2+1

Numri i dhomave: 2
Sot 16:52 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir_1+1

Numri i dhomave: 1
Sot 16:20 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:11 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:09 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:52 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshi 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:49 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:47 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 15:40 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 1+1

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 15:39 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:15 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Emshir _2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:46 Banesa , Prishtinë

Super banese me qira ne lagjen Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 3,5 dhomeshe në Emshir RIERA

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Sot 11:23 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Emshir 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:17 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:10 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira per zyre në lagjën Emshir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:06 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:52 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA 120 NE EMSHIR

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
20 Mar 13:04 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera 1+1, Prishtinë, Prishtina Stars

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
20 Mar 07:55 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

19 Mar 17:56 Banesa , Prishtinë

jep shtepin me qera ne emshir afer UBT

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
16 Mar 09:56 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 120 m2

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
11 Mar 11:50 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA 120 NE EMSHIR

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
01 Mar 12:30 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Emshir

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:17 Banesa , Prishtinë

Lëshohët banesa me qera në Lagjen Emshir

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:15 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Emshir, mbrapa UBT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 12:02 Banesa , Prishtinë

Super banese me qira

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Mar 11:59 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën (Kalabria) Emshir

Numri i dhomave: 3
01 Mar 11:57 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën Emshir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
01 Mar 08:11 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 120 m2

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
14 Shk 18:24 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 120 m2

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
11 Shk 10:59 Banesa , Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Emshir te Kolegji UBT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa ne shitje emshir kati 1 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione