Banese me qera | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banese me qera,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banese me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Maj 12:45
Linku:
,

Leshohet me qira te 4 Llullat

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 00:59 ,

Banesë me qera në Dardani

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:59 ,

Banesë me qera në Emshir 300euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:59 ,

Banesë me qera në Dardani 200€

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:39 ,

LESHOHET BANESA E RE ME QIRA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:54 ,

banes me qira te Qafa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:48 ,

Banese me qira ne lagjen Ulpiane 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 23:39 ,

Super banese me qira ne Lagjen Arberia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 23:37 ,

Banese me qera te Qafa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:48 ,

PentHouse me qera ne lagjen Arberia

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:42 ,

Super banese me qera ne Arberi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:40 ,

Banese me qera ne lagjen Emshir

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:28 ,

Banese me qira ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:14 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 21:50 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:48 ,

Banes komode me qira te Sllovenia Sporti

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 21:46 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

Q15 Banese me Qera ne Dragodan 300 Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:08 ,

Q13 Banese me Qera ne Shesh 600 Euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:06 ,

Banese me Qera me 3 Dhoma Gjumi, Tophane 300Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 21:06 ,

R09 Banese me Qera te Santea 250€

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:06 ,

R10 Banese me Qera ne Ulpiane 260 Euro

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:02 ,

Q17 Banese me Qera te Lesna, Ulpiane 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:25 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:17 ,

Banese me qera ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:34 ,

Banese tridhomshe ne qender, 330 euro

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:25 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me qera ne Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banese me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione