Banese me qera | Prishtinë

21 Sht 19:58
Linku:
,

QENDER - BANESE ME QERA PER ZYRE DHE BANIM

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:06
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 13:14 ,

PentHouse me qera ne lagjen Arberia

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:14 Agjent për shitje të pronës ,

Banesë me Qera në Mati 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 13:12 ,

Banese me qera tek PARKU I QYTETIT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 13:12 ,

Super banese me qera ne Arberi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:11 ,

Super banese me qera ne Arberi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:10 Agjent për shitje të pronës ,

Banes me Qera ne Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 13:06 ,

R07 Banese me Qera Mbrapa Teatri 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80


Në fillim