Dollapa | Prishtinë

26 Sht 17:10 ,

Me Qera Tophane 98m2 me garazh U LESHUA

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Sht 17:26 ,

VW T4 kombi Double Cabin

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 22:12 ,

DYER TE DOLLAPAVE TE KUZHINES

10 EUR

Numri i dhomave: 1

  • Dollapa në kategorinë All Category
  • Dollapa në kategorinë All Category
  • Dollapa në kategorinë Mobilje për dhoma gjumi
  • Dollapa në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Dollapa në kategorinë Rafte të ndryshme
  • dollapa në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Dollapa në kategorinë Mobilje për kuzhinë
  • Dollapa në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Dollapa në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Dollapa në kategorinë Pajisje Audio

Në fillim