Friz | Prishtinë

Sot 10:47 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me friz -30C viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:32 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:33 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:56 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

  • Friz në kategorinë All Category
  • Friz në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Friz në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Friza në kategorinë All Category
  • Frizer në kategorinë All Category
  • Friz në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • friz per pije në kategorinë All Category
  • friz në kategorinë All Category
  • friza në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Friz në kategorinë All Category

Në fillim