Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 1.6 | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 1.6,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 1.6 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:25 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 Disel 1.6��������

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 Vetura , Prishtinë

Golf VI - DSG Automatik- 1.6 TDI 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 Vetura , Prishtinë

PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIC

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:45 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.6 TDI LIFE I DOGANUAR 5 DYER 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:31 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik F1 TDI DSG

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.6 TDI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:04 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 1.6 TDI RKS 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6TDI 2012 i DOGANUAR

7 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:45 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 DSG Automatik Highline Panoram 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:26 Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik RKS

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:06 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 7 1.6 TDI 4Motion BlueMotion Cup 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 Modeli CUP

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER 1.6

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:36 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5HIGHLINE 2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:24 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 1.6 TDI DSG Sportvan Facelift 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:01 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 , 1.6 DIZELL,RKS,7 ULESE,----MUNDESI NDRRIMI

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:20 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 1.6 TDI VITI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:40 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 1.6 TDI - 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 TDI manual Comfortline

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 / 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:34 Vetura , Prishtinë

Shes vw golf 7 dsg ndrrim i mundshem

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 2015 100mij Km

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 01:58 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 plus 1.6 tdi 2013 DSG Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 22:03 Vetura , Prishtinë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 20:36 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7 Sportsvan 1.6 tdi dizell.

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 19:54 Vetura , Prishtinë

Citroen C3 1.6 HDi Viti 2012 RKS Me Klim Gjendje PERFEKTE

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 18:46 Vetura , Prishtinë

Shitet pasat b7 1.6 tdi 2012 i po sa doganuar

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 13:19 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 DSG TDI Cup Model 2015

14 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 12:12 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 tdi

9 300 EUR

29 Mar 12:00 Vetura , Prishtinë

Golf VII 1.6 tdi

7 500 EUR

29 Mar 11:59 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:22 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 10:11 Vetura , Prishtinë

CITROEN C4 1.6 HDI / VITI 2011/ RKS

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 18:19 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 02:03 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 11:14 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 M 1.6 TDI ME DOGAN TVSH ISAPO DOGANUAR

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

20 Mar 02:00 Vetura , Prishtinë

vw golf 7 1.6 2013

118 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:01 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 tdi

10 500 EUR

19 Mar 02:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d 2.0 dizel rks 1 vit

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 17:15 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 7

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 21:13 Vetura , Prishtinë

Golf 7

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 1.6 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione