Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet banesa ne arberi | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet banesa ne arberi,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet banesa ne arberi Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Mar 13:53
Linku:
Banesa , Prishtinë

shitet

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:15
Linku:
Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa në lagjen Mati 1 Rr. Sokol Sopi

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 14:22
Linku:
Shtëpi , Prishtinë

Shtepi (3 banesa) + 7 ari, ne rrugen Bledi II

320 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Sot 23:19 Banesa , Prishtinë

Banesë 3+1 tek Albi Mall

Numri i dhomave: 3
Sot 23:19 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje 3+1 Lagja e Spitalit

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:28 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE AKTASH

980 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:28 Banesa , Prishtinë

SHES BANESE 67M2 KATI 3 ME FLETE POSEDUSE MATI 1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:27 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe 88m2 kati 3 me Garazh Mati 1

95 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sot 22:27 Banesa , Prishtinë

SHITET SUPER BANESA AFER RRUGES B& C!

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:25 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 4 dhomëshe 110m2 kati 9 Bregu i Diellit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 22:25 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Shitet Banes

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:25 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1 kati 3

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 22:20 Banesa , Prishtinë

Shes Banese 4 dhomëshe 110m2 Pent Hause Bregu Diellit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 22:20 Banesa , Prishtinë

Shes Banes 2 dhomëshe 61m2 kati 2 Lagja e Spitalit

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

⭕Shitet banesa në Breg Diellit

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 22:18 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 4 dhomëshe 100m2 kati 3 Aktash

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 22:18 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa 2 dhomëshe 50m2 kati 1 lagja Dodona

54 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:18 Banesa , Prishtinë

SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN A!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:18 Banesa , Prishtinë

Shitet Banese 4 dhomëshe 109m2 kati 5 lagja e Spitalit

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

Shes Banese 2 dhomëshe 64m2 kati 5 Mati 1 rruga C

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:17 Banesa , Prishtinë

SHITET SUPER BANESA NE RRUGEN A!

Numri i dhomave: 2
Sot 22:16 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomëshe 58m2 kati 6 lagja e Spitalit

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet banesa ne arberi | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione