Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banesa me qera muharrem fejza mati 1 | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa me qera muharrem fejza mati 1,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qera muharrem fejza mati 1 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:08 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Mati 1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:27 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:16 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 20:39 Banesa , Prishtinë

Ipet me qera Banesa ne lagjen Mati I

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Mar 16:00 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Mar 12:28 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

♦ Ofrohet PËR #QERA, Banesa në Prishtinë. ♦

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Mar 09:35 Banesa , Prishtinë

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Mar 16:37 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Mar 16:28 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
16 Shk 11:03 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Muharrem Fejza

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Shk 12:03 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Shk 10:36 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Jan 14:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA RRUGA MUHARREM FEJZA - MATI 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
24 Jan 09:26 Banesa , Prishtinë

Banesa

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Jan 18:25 Banesa , Prishtinë

QENDER - banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

QENDER - banesa me qira

167 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

QENDER - Banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
21 Jan 18:13 Banesa , Prishtinë

EKSKLUZIVE - BANESA/ZYRA ME QIRA 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
21 Jan 18:09 Banesa , Prishtinë

QENDER banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 15:23 Banesa , Prishtinë

QENDER - banesa me qira

167 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Jan 08:39 Banesa , Prishtinë

EKSKLUZIVE - PENTHAUS me qira me sip. 380m2 - afer rruges B

Numri i dhomave: 7
17 Jan 20:30 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje ose #qira lokali 110m2 te Mati 1.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
13 Jan 15:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË ME QERA - MATI 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
10 Jan 14:42 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Jan 16:03 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Dhj 16:51 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Dhj 10:26 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Tet 17:31 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
20 Tet 12:37 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

��Ofrohet PËR QERA, Banesa në Prishtinë.��

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
01 Tet 14:54 Banesa , Prishtinë

Banesë me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Sht 12:29 Banesa , Prishtinë

Leshoj banesën me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Sht 16:41 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne Mati 1 kati 0 e mobiluar

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Sht 13:41 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Gush 04:03 Banesa , Prishtinë

Banes me qira tek lagjia spitalit Mati 1 rr muharrem fejza

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Gush 13:03 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa me qera muharrem fejza mati 1 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione