Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banese me qira te sllovenia sportit | Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banese me qira te sllovenia sportit,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banese me qira te sllovenia sportit Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:03 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:18 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:09 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:08 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:52 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:51 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:43 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:43 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:41 Banesa , Prishtinë

Banese(Garsoniere) me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Sot 12:32 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Slloveia e Sportit 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:22 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:13 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:57 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e sportit 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 03:08 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e sportit 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:07 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e sportit 1+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:52 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportiit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Sipërfaqe: 90
Dje 23:34 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:30 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit 1+1

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportiti 2+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 23:21 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në lagjen Sllovenia e Sportit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:17 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:10 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Sllovenia e Sportit

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:09 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Sllovenia e Sportit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:00 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Qender_2+1

Numri i dhomave: 2
Dje 22:19 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Mar 14:21 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën Sllovenia e Sportit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Mar 15:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË AKTASH

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Mar 14:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË QENDËR

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 14:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 1+1 NË AKTASH

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Mar 14:52 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESË 2+1 NË QENDËR

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 14:01 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 12:16 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në lagjën Sllovenia e Sportit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
01 Mar 11:53 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira tek Sllovenia e Sportit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Dhj 17:02 Banesa , Prishtinë

Banese prej 58m2 ne lagjen Sllovenia e Sportiti

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Dhj 15:30 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 50m² me QIRA në Qendër.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
14 Nën 13:48 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 50m² me QIRA në Qendër.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Tet 14:06 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qira ne Qender

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Gush 13:40 Banesa , Prishtinë

Jap me QERA banes te Hotel Sirius Sllovenia Sport

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Gush 22:53 Banesa , Prishtinë

Banes me QERA te Hotel Sirius ose Sllovenia Sport

200 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banese me qira te sllovenia sportit | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione