kerkoj puntor | Prishtinë

Dje 22:25 ,

citroen c3 exlusive

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:07 ,

Vw golf 6 2.0 TDI 140ps-LLEDA-highline viti 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 14:39 ,

Navigacion VW golf 7

55 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Dhj 12:15 ,

Navigacion per Golf 7 komplet Europa

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 11:24 ,

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 11:23 ,

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 19:46 ,

Golf 6. 1.6 tdi bluemotion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 14:15 ,

Shitet polo 1.6

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim