22 Mar 19:10 Vetura , Prishtinë

jetta 2.0 tdi

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 21:01 Vetura , Prishtinë

Samsung S6 Blue Edition

65 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Tet 21:03 Vetura , Prishtinë

Shes fellnet

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 14:33 Vetura , Prishtinë

shes opel zafira 2.0 Diesel (automatik) rks 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 15:40 Vetura , Prishtinë

Ballanserk per Goma

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Dhj 23:00 Vetura , Prishtinë

karrikat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 09:52 Vetura , Prishtinë

shkopinj italian me fara dhe susam

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim