15 Gush 12:20
Linku:
Vetura , Prizren

Opel Corsa 1,3 CDTI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 16:16
Linku:
Vetura , Prizren

Citroen C2 1.4 hdi

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

14 Gush 12:05 Vetura , Prizren

suzuki per pjes

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 10:16 Vetura , Prizren

Golf 5 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 20:20 Vetura , Prizren

golf 2 1.9 tdi sport

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 11:56 Vetura , Prizren

Shitet

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 18:43 Vetura , Prizren

Shitet...

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Gush 17:06 Vetura , Prizren

BMW 530 X DRIWER

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 11:40 Vetura , Prizren

skoda fabia

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 17:01 Vetura , Prizren

Vento 1.9 td U SHIT JA PAFT HAJRIN

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 13:06 Vetura , Prizren

SHES KOMBIT DHE PIKAPIN SI DHE FORDIN

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Korr 14:28 Vetura , Prizren

Golf 2 gti

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 11:34 Vetura , Prizren

Renault laguna 2.2tdi 2005 (urgjent)

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 09:23 Vetura , Prizren

Kerkoj opel sintra benzine

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 09:22 Vetura , Prizren

kerkoj opel sintra 2.2 benzin

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 09:03 Vetura , Prizren

...

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 21:19 Vetura , Prizren

Shitet Audi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Qer 03:56 Vetura , Prizren

opel calibra

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 17:43 Vetura , Prizren

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 17:18 Vetura , Prizren

ford

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 19:40 Vetura , Prizren

shes

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 00:49 Vetura , Prizren

1.9 td ��

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 15:21 Vetura , Prizren

shes renaulti 1.9 dti dizel

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim