Banes me qira | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banes me qira,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banes me qira Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:40 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik Pa Dogan ���� ( Ndrrohet )

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:39 ,

Fiat grande punto (pikap)

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Shes.Fellne.kombi t2.t3.t4.t5.audi.a4.a6.golf 5.etj

Histora e veturës

115 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:17 ,

Shtepija ne prizeren me 4 ari..Tok.

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:16 ,

Shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:10 ,

VW Beetle 2.0 Benzin RKS 1 Vitë ( Ndrrohet )

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:09 ,

VW Touareg 3.0 TDI Automatik Pa Dogan ( Ndrrohet )

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:18 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 ,

Volvo

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 02:00 ,

kerkoj banes me qera

140 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Sht 18:17 ,

Volvo

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:47 ,

BANES ME QIRA (4 dhoma)

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
12 Sht 11:06 ,

BANES ME QIRA (4 dhoma)

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Sht 19:33 ,

Ipet banesa me qira te Fat group 3

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
04 Sht 16:53 ,

Bmw 730 Diesel Automatik RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 23:59 ,

PASSAT B8 2.0 DSG

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 17:31 ,

Golf 6 1.6 TDI Automatik Viti 2011 RKS 1 Vitë

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banes me qira | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione