Banesa me qera | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa me qera,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:50 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 13:52 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 01:57 ,

Banesa me qera Tek hib Petrol (Liburnia)

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Maj 23:23 ,

Banesa me qera Tek Hib-Petrol (Liburnia)

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Maj 16:31 ,

SHES ose nderroj me parcell ne prizren

Numri i dhomave: 2,5
07 Maj 16:03 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 10
07 Maj 13:50 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
06 Maj 21:19 ,

Leshohet banesa ME QERA OSE SHITET

250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
06 Maj 21:13 ,

Lëshoj banes me qera ne Prizeren

335 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Maj 17:02 ,

ipet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Maj 19:41 ,

Banesa jipet me qera ne ortakoll / kt.3

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 16:03 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
05 Maj 16:03 ,

Leshohet banesa me qera nga sot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:03 ,

Leshojet Banes me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:02 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
05 Maj 16:02 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:01 ,

Banesa me qera nga sot per familjar/student

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
05 Maj 16:01 ,

Leshot banesa me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:01 ,

Leshohet Banesa me qera

Numri i dhomave: 4
05 Maj 16:00 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:00 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
05 Maj 16:00 ,

Banes me qera

Numri i dhomave: 3
05 Maj 16:00 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2,5
05 Maj 15:59 ,

Leshohet banesa me qera nga sot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 15:58 ,

Leshohet banesa me qera nga sot

Numri i dhomave: 3
05 Maj 15:57 ,

Leshohet banesa me qeta nga sot

Numri i dhomave: 3
03 Maj 21:44 ,

Banes

Numri i dhomave: 2
02 Maj 00:48 ,

Jepet me qera

250 EUR /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Maj 00:48 ,

Banes me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
01 Maj 23:53 ,

LESHOJ BANESË ULPIJAN PRISHTIN MOBILUAR PËR KOHË GJATË

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
29 Pri 13:04 ,

Shitet banesa ose leshohet me qera 049532002

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Pri 11:12 ,

banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 14:08 ,

Banesa lëshohet me qera.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Pri 15:42 ,

Banese me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Pri 14:19 ,

Banesa me qera

230 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
11 Pri 21:55 ,

Bansë me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
11 Pri 02:04 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
09 Pri 14:04 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 1,5
08 Pri 20:10 ,

banesa

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Pri 22:55 ,

Banes me qera-rrethi Abi Qarshia

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Pri 12:00 ,

Banesa me qera !!!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa me qera | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione