Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 dizell | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 dizell,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 dizell Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:57 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Vetura , Prizren

Tapacira.per..golf.2.jeta 4.copa.

5 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:15 Vetura , Prizren

Shes ose ndrroj audi b4 dizell gjendje shum t mir

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:15 Vetura , Prizren

Bateri ,(100 amper ) gjendje perfekte (50 €)

50 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:11 Vetura , Prizren

Fellne ( R16 )per Gollf 4 pollo audi.a3 bora seat etj

165 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 09:51 Vetura , Prizren

Shes.Motorra.Dizell 1.6 1.9 2.4 vw audi etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 03:19 Vetura , Prizren

Bmw x5 shitet Ndrrohet 049 567 443

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Mar 20:43 Vetura , Prizren

Golf 2 1.6D 600Euro

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 10:06 Vetura , Prizren

Golf 2 / 600 Euro 043/843/585

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Mar 00:08 Vetura , Prizren

Golf 2 600Euro

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 09:44 Vetura , Prizren

Smart 2012 shitet Ndrrohet 049 567 443

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 21:29 Vetura , Prizren

Jan shit

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:22 Telefona celular , Prizren

Xioami Mi 11i 5g

14 Shk 12:22 Vetura , Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Shk 00:12 Të tjera , Prizren

frigorifera per pije 045541222

150 EUR

05 Shk 18:51 Vetura , Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 22:02 Vetura , Prizren

pikap 1.3 Dizel 2007 049 567 443

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 11:54 Vetura , Prizren

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 17:23 Vetura , Prizren

Pikap 1.9 Dizell 2muj rks

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 23:26 Vetura , Prizren

Shes Golf 2 ne gjendje mesatare

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 12:14 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 01:01 Vetura , Prizren

Passat cc Shitet Ndrrohet 049 567 443

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:15 Vetura , Prizren

Jan shit flm

80 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 03:16 Vetura , Prizren

Audi A7 Quatro 3.0

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 03:12 Vetura , Prizren

golf 6 2.0 TDi shitet Ndrrohet 049 567 443

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 02:20 Vetura , Prizren

PRIZREN-Shlep marimang Bartjet (049 567 443)

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 23:33 Vetura , Prizren

Golf 6 2.0TDI 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 00:16 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Prizren

yamaha 125 cc viti 2021

1 EUR

Viti: 2021
26 Sht 11:52 Vetura , Prizren

U shit . Ushit e gzoft pronari i ri

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 01:08 Vetura , Prizren

shlep Bartje Marimanga Prizren Arban 049 567 443

20 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 15:42 Vetura , Prizren

shitet

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 13:35 Vetura , Prizren

Shitet

800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 21:11 Vetura , Prizren

Shitet

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Sht 12:09 Vetura , Prizren

Shitet

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 22:49 Vetura , Prizren

Shitet GOLF 2-sh , 1.9 TURBO DIZELL, HUDRAULIK

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 12:44 Vetura , Prizren

Shitet GOLF 2 1.9 TURBO DIZELL , HIDRAULIK

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 12:29 Vetura , Prizren

GOLF 2-sh HIDRAULIK , 1.9 TURBO DIZELL

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 10:16 Vetura , Prizren

Shitet GOLF 2-sh …. 1.9 TURBO DIZELL

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 17:48 Vetura , Prizren

Shitet GOLF 2-sh , 1.9 turbo DIZEL

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Gush 23:29 Vetura , Prizren

Golf 2 1.6 dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Gush 11:36 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 04:47 Vetura , Prizren

Auto Bartje shlep Marimanga 049 567 443

2 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 dizell | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione