Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma 16 C | Prizren

Makina , 39
Të tjera , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma 16 C,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma 16 C Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Jan 18:09 Vetura , Prizren

Golf

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:05 Vetura , Prizren

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:00 Vetura , Prizren

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 09:20 Vetura , Prizren

Mercedes C Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:20 Vetura , Prizren

Fellne me goma te reja 195/55/16

400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 17:45 Vetura , Prizren

audi a3 1.9 tdi me klim pa dogan

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 21:24 Vetura , Prizren

Bmw 118d M-packet

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 18:07 Vetura , Prizren

Bmw 118D M-power

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 14:26 Vetura , Prizren

Opel Vectra C GTS 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 08:12 Vetura , Prizren

LANCIA DELTA 1.6 16 v

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 23:30 Vetura , Prizren

Passat RLine 4Motion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 20:58 Të tjera , Prizren

Shiten Goma 205/60/16

160 EUR

17 Sht 10:32 Vetura , Prizren

Golf 4 IV 1.9 td(i) 2002

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 15:43 Vetura , Prizren

Renault scanic 2.0 benzin16v rks(nderohet)2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:10 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Prizren

goma 195-60-16 c

40 EUR

28 Pri 10:22 Vetura , Prizren

E200 avantgarde sapo ardhur nga belgjika

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 17:41 Vetura , Prizren

Goma

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma 16 C | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione