Land rover | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Gush 19:46 ,

Land Rover freelander

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 13:37 ,

Land Rover Defender 2001

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 15:53 ,

Land Rover Defender

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 14:48 ,

Shitet Skoda Fabia 1.4 MPI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 08:23 ,

Ushit..u shittttttt.Gollf.3.1.9 dizell

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 23:11 ,

Land rover discovery 3 2.7 dizel rks 7muj

Histora e veturës

10 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 16:14 ,

Shitet.(Ford.eskord).(1.8.dizell)viti.prodhimit.92

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 08:09 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedesa.124.190.250.300

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Mar 12:45 ,

Land Rover Freelander 1.8 Benzin RkS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 08:53 ,

Pomp.e.benxines.me.rrym.per.mercedes..benx

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 12:59 ,

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
10 Mar 12:43 ,

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 12:07 ,

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

Histora e veturës

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

Jan shit

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 13:47 ,

U shit

Histora e veturës

40 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 09:24 ,

Volvo S80 1 Vjet RKS Ndrrim i Mundshem

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 17:48 ,

Ushit u shit flm

Histora e veturës

580 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 16:35 ,

Land Rover Range Rover Evoque 2.2 ED4 Pure

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Tet 21:05 ,

Land rover

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 15:16 ,

U shit

Histora e veturës

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 15:15 ,

U shit

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 13:33 ,

Audi A6 2.5 TDI RKS Automatik

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 21:13 ,

RANGE ROVER 2011 3.0HSE (BEJM NDRRIM)

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 15:46 ,

0000

Histora e veturës

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 12:36 ,

Land Rover Dizel 2.0

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 15:47 ,

Land Rover 2.0 dizell

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 21:19 ,

Land Rover Range Rover dizel

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • land rover në kategorinë Vetura | Opel | Frontera
  • land rover në kategorinë Vetura | Nissan | Model tjetër
  • Land rover në kategorinë Vetura | MINI
  • land rover në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Land rover në kategorinë Vetura | Hyundai | Terracan
  • land rover në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • land rover në kategorinë Vetura | Land Rover
  • Land rover në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • Land rover në kategorinë Vetura | Saab
  • land rover në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 240

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione