Lokal | Prizren


Sot 01:55 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:30 ,

VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:48 ,

Shtëpia

265 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:18 ,

�� Shtepia ne Shitje ��

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:37 ,

shitet urgjent shtepa ne shadervan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
18 Jan 23:17 ,

Shitet

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
18 Jan 15:18 ,

SHES RENO SCENIC 1.9DTI V.P 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 11:01 ,

URGJENT SHITET SHTEPIJA ME LOKAL DHE 6 ARI TRUALL

130 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
16 Jan 12:20 ,

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 10
12 Jan 14:29 ,

�� Shtepia ne Shitje ��

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Jan 12:46 ,

�� Shtepia ne Shitje ��

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Jan 20:39 ,

Shitet shtepia ne lagje ortakoll

160 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
05 Jan 15:07 ,

SHTEPI DHE LOKAL AFARIST

370 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Jan 05:08 ,

shitet Shtepia

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Jan 16:50 ,

�� Shtepia ne Shitje ��

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
04 Jan 15:29 ,

Shitet shtepia ne Shadervan

Numri i dhomave: 4
03 Jan 22:46 ,

Shtepia ne qoshe ne shitje

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
29 Dhj 07:04 ,

�� Shtepia ne Shitje ��

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Dhj 16:37 ,

�� Shtepia ne Shitje ��

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4


Në fillim