Urgjent | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Urgjent,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Urgjent Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:06 ,

URGJENT SHITET SHTEPIJA ME LOKAL DHE 6 ARI TRUALL

120 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 15:05 ,

Urgjent golf 7 2017

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:46 ,

Shitet shtëpia Urgjent

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:00 ,

Golf 3 benzin plin 8 muj regjistrim

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:48 ,

Ford focus 1.6tdci viti 2010 full opsione - Urgjent

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:12 ,

Passat tdi ( di ) t'kuqe me 6 shpejtci Urgjent !!

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
Dje 00:41 ,

TIGUAN SHITET URGJENT

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 13:09 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

Histora e veturës

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 02:11 ,

Peugeot 107 urgjent

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 21:57 ,

SHITET SHTEPIJA URGJENT

210 000 EUR

Numri i dhomave: 8
19 Qer 21:54 ,

SHITET BANESE URGJENT

Numri i dhomave: 3
19 Qer 14:58 ,

Shes urgjent

1 400 EUR

Viti: 2000
18 Qer 22:54 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 22:26 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 11:37 ,

Fiat ulysse 7 ulse pa dugan urgjent

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 11:14 ,

Shes veturen urgjent

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 10:20 ,

Mercedes Benz B class 200, shitet urgjent

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 21:37 ,

Urgjent banesa 60m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
13 Qer 17:07 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 15:18 ,

Fellga 18

600 EUR Price Reduced

Viti: 2006

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Urgjent | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione