Vetura | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:11 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:10 ,

AUTO.24 BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:10 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT VW AUDI BMW

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:09 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 01:32 ,

citroen nemo

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:32 ,

Renault capture 1.2tce automatic

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:54 ,

BLEJM VETUA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

7 099 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:51 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMWMercedes AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT BMW AUDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:49 ,

BLEJM VETURA QE SI PERDORNI DEFEKT AKSIDENT NDESHJE

Histora e veturës

77 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 ,

AUTO VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT VW BMW AUDI❗️❗️

Histora e veturës

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 ,

BLEJM VETURA AKSIDENTUNE DEFEKT PA DOGAN

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

AUTO SHARRI BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

12 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:45 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:38 ,

Shes Audi A3 2.0 tdi RKS dizell

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Renault Megane 1.5 Disell regjistrim deri 01.09.2022

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:49 ,

opel vectra 2.0 tdi ,motorr me zingjir rks

Histora e veturës

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:32 ,

Mercedes cklas

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:22 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX NAVI 2014 1VIT RKS

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 ,

PASSAT 2.0 TDI VITI 2005

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:00 ,

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI ViTI 2006

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:00 ,

GOLF 4 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:49 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Bmw X1 S-Drive 118D ,156.Km Viti 2012

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:25 ,

SHITET Opel Vivaro B 1.6 CDTi 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 ,

shitet polo

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 ,

MERCEDES C270

Histora e veturës

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:44 ,

Passat 3c , ne gjendje perfekte optike dhe teknike !

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:32 ,

Shes/ndrroj Mercedes benz GLK 220cdi 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • vetura në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • Vetura në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vetura te vjetra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Vetura në kategorinë Makina
  • Vetura në kategorinë Vetura | Bentley
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hummer
  • Vetura në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Vetura në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • vetura në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione