banese | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banese,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banese Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:26 ,

BMW X3 35 D AUTOMATIK PANORAME BIXENON LED 4X4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:09 ,

SHITET BANESE URGJENT

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Maj 23:53 ,

LESHOJ BANESË ULPIJAN PRISHTIN MOBILUAR PËR KOHË GJATË

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Pri 09:56 ,

Banesa ne shitje

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
29 Pri 15:09 ,

Shitet banese ne Kompleksin banesor Premium te ETC

67 350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
29 Pri 15:09 ,

Shitet banese ne Kompleksin banesor O2

63 140 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Pri 14:56 ,

Shitet banese ne Kompleksin Banesor O2 te ETC

88 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
16 Pri 15:42 ,

Banese me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Pri 02:04 ,

Banesa me qera

Numri i dhomave: 3
07 Pri 14:29 ,

banes me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Pri 13:44 ,

Banes e re me qira ne objektin e ri Euro Center

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 11:57 ,

Banesë me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 18:18 ,

Banesa

84 000 EUR

20 Mar 18:11 ,

Leshohet ne qera banesa ne qender te Prizrenit për zyre

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
16 Mar 18:09 ,

Banesë Ne Katin Perdhes- ESHTE SHITUR

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Mar 16:33 ,

Leshohet banesa me qira ne qender te Prizrenit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Mar 11:33 ,

Leshohet banesa ne qender te Prizrenit

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
18 Shk 18:31 ,

Banese me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
11 Shk 10:31 ,

Banese ne shitje ne Prizren

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Shk 18:06 ,

Nderroj shtepine me banese!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
09 Shk 16:04 ,

Banese me qera

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Shk 21:18 ,

Banese ne Ortakoll

Numri i dhomave: 2

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banese | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • banese në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touran
  • banese në kategorinë Banesa
  • Banese në kategorinë Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione