banese | Prizren

Dje 21:29 ,

Banese ne Shitje

Numri i dhomave: 2
26 Tet 19:10 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 3
25 Tet 18:59 ,

Banese me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Tet 18:37 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Tet 18:37 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Tet 22:44 ,

Banese me qera

Numri i dhomave: 2
18 Sht 18:31 ,

Banesa

84 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Sht 20:31 ,

Banese leshohet me qera-Perball Abi Center

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Sht 19:57 ,

banese me qera

Numri i dhomave: 2
07 Sht 16:49 ,

Banesë me qera

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
05 Sht 12:31 ,

Blej banes

30 Gush 12:58 ,

Banesë me Ndrrim

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Gush 00:07 ,

Shitet shtepia te Abi Center - Ortakoll

180 000 EUR

Numri i dhomave: 7
13 Gush 09:18 ,

Shes banesen

Numri i dhomave: 3
05 Gush 15:40 ,

Banese

05 Gush 11:05 ,

Banese ne Prizren

Numri i dhomave: 3
29 Korr 09:23 ,

Leshohet banesa me qera

Numri i dhomave: 2
29 Korr 06:53 ,

Banese me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Korr 11:51 ,

Banese me qira

Numri i dhomave: 2,5
26 Korr 15:37 ,

Banese me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Korr 14:51 ,

Kerkoj banese

14 Korr 17:38 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Korr 10:35 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar ne Prizren

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Korr 23:42 ,

Banesë e mobiluar dhe pabanuar

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Korr 04:21 ,

Banese me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
29 Qer 10:34 ,

Banese ne Prizren

86 400 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Qer 10:34 ,

Banese ne Prizren

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Qer 00:48 ,

Banesë me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
17 Qer 03:53 ,

BANESE ME QIRA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
30 Maj 19:58 ,

Shitet Banese e re ne Prizren 61 m2

800 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 09:18 ,

Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 4

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
22 Maj 15:52 ,

Banese me qera kati pare Lagjja Ortakoll

Numri i dhomave: 2
20 Maj 22:04 ,

Banes me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70


Në fillim