fellne | Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:52 Shitorja ,

Audi Q5 3.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:51 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:50 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:49 Shitorja ,

Audi Q5 2.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:49 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:47 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:57 ,

Audi b4 1.9TDI intercooler extrem i rujtum

1 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:27 ,

Ford explorer

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

Golf 7 VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

15 999 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

GOLF 3 TDI 1.9 RKS 1 VIT ME KLIM

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:13 ,

BMW X5 4.0 Diesel XD Facelift M-Paket Panoram ( Ndrrohet )

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 ,

Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34 ,

Motorr.1.9.tdi.(i).per.audi.a4.b5.pasat.b4.golf.2.3.

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:33 ,

Motorra.1.6.dizell.golf.2.3.gjeta.audi.komba.t2.t3.

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:31 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:30 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:28 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:26 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:04 ,

OPEL COMBO NDRIM ME AUTOMATIK

3 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

Shitet golf 5 2.0

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:10 ,

ML400 cdi v.p 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:09 ,

Shitet golf 6 disel 2.0Tdi automatik dsg 8Muj rks boj ndirm

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

Shitet tauran cross disel 1.6Tdi me 7ulse pa dogan����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Shitorja ,

Opel Insignia Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Shitorja ,

Peugeot 3008 1.6 HDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Shitorja ,

VW Passat B8 2.0 TDI DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:00 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:00 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI ,,

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:00 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:59 Shitorja ,

VW Golf 7 Variant 2.0 TDI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione