Prizren | Makina | Vetura | Alpina | merrjep.com

B10 , 6
B12 , 1
B3 , 2
B5 , 1
B7 , 2
B8 , 1
D3 , 2
09 Qer 20:47 Vetura , Prizren

Traktor

2 800 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 10:30 Vetura , Prizren

Golf2 benxin.plin 1.6 shitet nrrohet

550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 09:00 Vetura , Prizren

300

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 19:34 Vetura , Prizren

SHITET URGJENT NDRIM ME FELLGA

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Shk 19:19 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:41 Vetura , Prizren

Vellga per mercedes-benz

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 17:19 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 14:23 Vetura , Prizren

Zerim Aiwa original

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 00:05 Vetura , Prizren

Kerkoj vetur deri 800eu me regjistrim

800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 11:19 Vetura , Prizren

Rimoreke

800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Gush 12:05 Vetura , Prizren

Bas pionner orgj

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 12:31 Vetura , Prizren

Shtepiza ne shitje

1 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 16:14 Vetura , Prizren

Bass

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 15:35 Vetura , Prizren

Dyr dhe rrethoja te ndryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 00:56 Vetura , Prizren

Goma

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 17:14 Vetura , Prizren

Komoda

190 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: > 500 000
30 Tet 20:16 Vetura , Prizren

Pasat V6 4x4

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 07:30 Vetura , Prizren

shitet ndrrim furra per pula

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 21:01 Vetura , Prizren

Karting

700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 21:04 Vetura , Prizren

Prizren

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 15:03 Vetura , Prizren

Shtoj edhe 400 euro per vetur jap dhe motorin

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim