Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik ndrrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik ndrrim ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik ndrrim Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:21 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN TE PAGUAR 044280873

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 Vetura , Viti

BMW X1 SDrive 18D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Vetura , Viti

AUDI A3 2.0 TDI 2014 AUTOMATIK S’TRONIC ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Ferizaj

VW Touran 2.0 TDI 2017 High line BMT

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:00 Vetura , Ferizaj

Golf 7.5 1.6 TDI 61,000 KM 12/2018

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 14:00 Vetura , Viti

TIGUAN 2.0 TDI 2015 AUTOMATIK DSG 4 MOTION DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Viti

GOLF 7 1.6 TDI 2013 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Viti

KIA SORENTO 2.5 DIZELL 4x4 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:58 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI VITI 2015 AUTOMATIK 140.000KM PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:57 Vetura , Viti

GOLF 6 2.0 TDI 2012 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:55 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 Vetura , Prishtinë

RENAULT MEGANE 1.5 DCI AUTOMATIK RKS 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Vetura , Lipjan

��SHITET VW TIGUAN 2.0TDI 2016��

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Vetura , Prishtinë

Audi A8 Automatik

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:00 Vetura , Ferizaj

BMW 740D 3.0 Dizel MPacket Viti 2010 FaceLift Look✅

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:57 Vetura , Ferizaj

Vw Touareg 3.0 Tdi Automatik Dsg 4 Motion I doganuar��

14 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

Urgjent Passat B8

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 140.000KM ME DOGAN

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 Vetura , Gjilan

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI / DSG / 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Vetura , Prishtinë

T5 kombi

72 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:25 Shitorja Vetura , Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso – 1.6 HDI, Automatik

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Vetura , Ferizaj

Citroen DS5 2.0Hdi Hybrid

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Vetura , Viti

CITROËN C4 PICASSO 1.6 E- HDI 2013 AUTOMATIK DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Vetura , Kaçanik

Shitet Hyundai Terracan CRDI 4x4 Automatik, 7ulse

4 650 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Prishtinë

WUYANG 110CC

1 200 EUR

Sot 07:58 Vetura , Prishtinë

Mazda CX-5 2.2 AWD automatik 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 Vetura , Prishtinë

Cddy Maxi 1.9 tdi Automatik Tiptronik DSG 7 ulse rks 1 vit

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:31 Vetura , Lipjan

Bmw 120d

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 Vetura , Gjakovë

Pasat 1,9 Diesel Automatik Rks

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:50 Vetura , Drenas

Touran 2.0 Automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:32 Vetura , Ferizaj

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:36 Vetura , Viti

MERCEDES E220 CDI 2014 AUTOMATIK ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:58 Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 FACELIFT 2018 DSG

17 400 EUR

Dje 01:56 Vetura , Prizren

Nissan QASHQAI 2.0DCI AUTOMATIK 4x4

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:18 Vetura , Drenas

Bmw X5

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Mar 21:03 Vetura , Ferizaj

BMW X3 3.0xdrive 200xxkm

17 499 EUR

26 Mar 18:58 Vetura , Mitrovicë

Seat altea xl

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 15:15 Vetura , Prizren

Mercedes E 350 CDI Automatik Me Leda RKS

34 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 13:53 Vetura , Lipjan

Bmw 330d 2004 facelift automatik rks 1 vit

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 13:52 Vetura , Ferizaj

Opel Vekter

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:50 Vetura , Ferizaj

Opel signum per pjes

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 12:00 Motoçikleta (mbi 50cc) Të tjera , Gjilan

Keeway 110cc me dogan

500 EUR

26 Mar 11:16 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.8 benzin Automatik Rks 6 muaj

1 999 EUR Price Reduced

26 Mar 09:40 Vetura , Klinë

shitet /ndrrohet diesel 2018 automatic

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 03:35 Vetura , Vushtrri

Opel astra 1.6b automatik 2003 rks 5 muj klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik ndrrim | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione