044 16 96 96 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

23 Jan 22:44 ,

Shitet lulja

70 EUR Price Reduced

24 Qer 10:31 ,

Golf 4 1.9 TDI

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 20:28 ,

Golf 4 1.9 TDI Pacific

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 18:27 ,

passat 1.9 tdi 4x4 pa dogan

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 02:21 ,

Shitet Opel Corsa 1.7 CDTI 2011 Cosmo

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 19:49 ,

VW PASSAT 1.9 Qmimi i Lir

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kërkime të ngjashme

044 16 96 96 044 16 96 96

Në fillim