Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

044 686 444 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 044 686 444,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 044 686 444 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Sht 07:52 Vetura , Prishtinë

Shitet touran 2017

9 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 17:13 Vetura , Prishtinë

BMW 518 2014

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:14 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 518 2014

12 800 EUR

14 Tet 04:50 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne shitje veternik

175 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Maj 11:00 Shtëpi , Prishtinë

Shitet shtëpia

265 000 EUR

Numri i dhomave: 5
08 Maj 10:55 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

265 000 EUR

13 Sht 01:47 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
31 Mar 16:16 Banesa , Prishtinë

Zyre me qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Mar 16:16 Banesa , Prishtinë

Zyre me qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Mar 16:16 Banesa , Prishtinë

Banese/zyre me qera

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
25 Mar 01:13 Banesa , Prishtinë

Banese me qera Ulpiane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
26 Shk 08:29 Banesa , Prishtinë

Banesa ne shitje pejton

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Jan 05:10 Banesa , Fushë Kosovë

BANESA NE SHITJE

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Nën 12:53 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

272 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Nën 12:37 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje ne lakrishte

135 300 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Nën 12:29 Banesa , Prishtinë

BANESE NE SHITJE NE LAKRISHTE

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
11 Nën 15:14 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje Fushe kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Nën 13:20 Banesa , Prishtinë

Banese ne shitje mati 1

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Nën 14:45 Shtëpi , Prishtinë

SHTEPI NE SHITJE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Nën 14:45 Banesa , Fushë Kosovë

BANESE NE SHITJE NE FUSHE KOSOVE

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Nën 14:45 Banesa , Prishtinë

Banese me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
03 Nën 09:48 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje fushe kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Tet 14:46 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne shitje

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Tet 19:00 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne shitje

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Tet 17:16 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Tet 18:12 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Tet 16:21 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje Fushe Kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Tet 13:27 Banesa , Fushë Kosovë

Penthouse ne shitje Fushe kosove

145 000 EUR

Numri i dhomave: 5
19 Tet 13:19 Tokë/Fusha dhe farma , Prishtinë

Toka ne shitje

140 000 EUR

19 Tet 13:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne prishtine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Tet 13:19 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje prishtine

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Tet 13:15 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje Fushe Kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Tet 17:31 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne prishtine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Tet 17:31 Shtëpi , Prishtinë

Toka ne shitje me shtepi

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Tet 17:31 Banesa , Fushë Kosovë

BANESA NE SHITJE FUSHE KOSOVE

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Tet 17:31 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 13:50 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Prishtine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Tet 13:00 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje Fushe Kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Tet 13:00 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia në shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Tet 13:00 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Tet 17:41 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa ne shitje Fushe Kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Tet 17:37 Shtëpi , Prishtinë

Shtepia ne shitje Prishtine

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Tet 17:37 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne prishtine

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Tet 21:06 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje me 6.5 ari toke

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Tet 21:06 Banesa , Prishtinë

Banese me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Tet 21:05 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Tet 20:58 Banesa , Fushë Kosovë

Banese ne shitje Fushe Kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Tet 14:31 Banesa , Fushë Kosovë

Banese ne shitje Fushe Kosove

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Tet 16:56 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje me 6.5 ari

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 044 686 444 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione