044124011 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 19
Dje 22:25 ,

Shes Mercedes E220 CDI Automatik Rks Viti 2004

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 ,

Shes Fiat Punto 1.2Benzin Rks Klim City Viti 2001

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

VW Golf 4 1.9tdi

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Shes VW Phaeton Dizell Automatik Full Opcion 2004

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Shes BMW 730D Automatik Rks Klima Tronik 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 ,

Shes Mercedes C270 CDI Automatik Rks 5 Muj 2003

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:21 ,

Shes BMW 320 Dizell RKS Klimatronik

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Rks Ekstra I Rujtun

2 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:23 ,

Shes Fellne Per BMW X5 X6 Nr 19

220 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:19 ,

Shes Mercedes Ml 270 CDI Dizell Rks Klim Viti 2001

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 ,

Shes Golf 3 1.9SDI Rks Viti 97 Ekstra I Rujtun

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:18 ,

Shes Golf 3 1.9Dizell Rks Shum I Rujtun

900 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 10:40 ,

Shes Multikulvator

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Shk 10:15 ,

Shes Opel Zafira 2.0DTI Automatik Rks Klim VP 2005

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 08:22 ,

Shes Mercedes 250 2.5Dizell Rks Ekstra i Rujtun 89

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 19:46 ,

Shes Audi A4 1.8Benzin Rks 4 Muj Shum E Rujtne

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:58 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON KRENARI

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 19:44 ,

U SHIT NGA AUTO SALLON KRENARI

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim