044210739 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 11
Sot 18:36 ,

shes tiguan 2.0 tdi Automatik me rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

shes citroen c3 1.6 hdi me dogan 2011

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:36 ,

skoda 1.9 tdi Automatik me rks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 ,

shes Mercedes B180 Automatik me dogan 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

shes bmw 320 dizell 2.0 Automatik me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

shes golf 6 1.6 tdi Automatik me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:34 ,

shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:59 ,

Mercedes E220 cdi Automatik me dogan 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim